Quebonafide wystąpi w 1 z 10? Internauci nie mogą się doczekać!

2020-02-19 13:05 RW
Quebonafide wystąpi w 1 z 10? Ta AKCJA bije rekordy!
Autor: Jakub Kaminski/DDTVN/East News Quebonafide wystąpi w 1 z 10? Ta AKCJA bije rekordy!

Quebonafide nie zwalnia tempa i po serii niespodzianek przygotował kolejnego newsa. I trzeba przyanać, że to największe zaskoczenie zmienionego, odmienionego, a raczej ascetycznie zachowującego się rapera. Ogłosił, że pojawi się w programie 1 z 10. Czy wiadomo, kiedy wyemitowany zostanie odcinek z Quebo w teleturnieju prowadzonym przez Tadeusza Sznuka? Przyglądamy się tematowi - na ESKA.pl.

Quebonafide w teleturnieju 1 z 10 to duża niespodzianka dla fanów. Raper sam ogłosił tę informację za pośrednictwem InstaStories, jednak nie pokazał zdjęć ze studia programu prowadzonego przez Tadeusza Sznuka. Tym samym to kolejne z zaskoczeń, które w ostatnim czasie raper zaserwował swoim fanom. Wszystko zaczęło się od niespodziewanej zmiany wizerunku. Internauci poznali go na nowo, jako człowiek bez tatuaży, w okularach, oldschoolowych ubraniach i w niezafarbowanych włosach. Pierwszy raz publicznie zszokował swoim nowym, a jednocześnie starym wyglądem, podczas koncertu Taco Hemingway'a. Kilka dni później pojawił się kanapie porannego programu stacji TVN, gdzie był wycofany, przerażony i zawstydzony. 18 lutego Kuba Grabowski zrobił dużą niespodziankę swoim fanom wystawiając na licytację swoje koszulki, w których wystąpił kręcąc teledyski. Niestety, wiele osób nie potraktowało sprawy poważnie i zaczęło proponować milionowe sumy za wystawione przez artystę przedmioty.

Zobacz: Fani strollowali Quebonafide. Chcieli kupić jego koszulki za 20 milionów!

Quebonafide w 1 z 10 - kiedy?

- Cześć, jestem Kuba. Urodziłem się w Ciechanowie, mam 29 lat, interesuję się hip-hopem i informatyką - internauci żartują, że tak będzie wyglądać wizytówka powitalna Quebonafide w 1 z 10. Fani byli w szoku, gdy raper powiedział na InstaStories, że jedzie na nagrania programu:

Zbieram się na kolejny program. Tym razem będzie to 1 z 10. Trzymajcie za mnie mocno kciuki

Na Facebooku powstało nawet specjalne wydarzenie zrzeszające osoby, wspierające rapera w popularnym programie. 19 lutego o godzinie 13:00: ponad 4 tysiące osób zgłosiło, że weźmie udział, a ponad 54 tysiące było zainteresowanych. Rzekomy udział Grabowskiego w Jeden z Dziesięciu miałby zostać wyemitowany 17 kwietnia 2020.

Czekamy aż sam Quebonafide potwierdzi swoją walkę programie. Jeśli faktycznie do niej dojdzie, to zdecydowanie będzie to jedna z największych akcji w historii polskiej muzyki.

Najnowsze