Ptakova skradnie niejedno serce! Piosenka Corazón o miłości i zaskakujących scenariuszach

Ptakova skradnie niejedno serce! Piosenka Corazón o miłości i zaskakujących scenariuszach
Autor: Wiktor Franco Ptakova skradnie niejedno serce! Piosenka Corazón o miłości i zaskakujących scenariuszach

Ptakova, czyli wokalistka, która dała się poznać za sprawą hitu Lawina, wraca z nowym numerem. Tym razem jest to sentymentalna opowieść, z którą utożsami się wiele osób. Przekonajcie się już teraz oglądając teledysk - na ESKA.pl!

Ptakova otwiera serce i zachwyca intymnym tekstem o potrzebie stworzenia z drugą osobą bezpiecznej przystani. Nad historią zawartą w utworze pracowała wraz z Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem (Pogodno, Babu Król). Za produkcją stoi Marek Dziedzic (Sorry Boys, Mela Koteluk).

Corazón to bliska mi życiowa historia. O bezpieczeństwie, miłości, zaskakujących scenariuszach i wolności. Jeśli kochamy samych siebie, wówczas potrafimy szerzej otworzyć drzwi do własnych domów. A domy mamy przecież w sobie. Czasem nie warto więc zamykać się na nowe, trudne początkowo wyzwania, które przynosi codzienność - opowiedziała Ptakova.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Ptakova - nowa piosenka Corazón

Do tej pory Ptakova zasłynęła głównie featuringami, do których wnosiła napisane przez siebie teksty i linie melodyczne. Jej największy sukces to utwór Lawina, przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona (podobnie jak dwa inne – List i Alfabet). Nagrywała też w kooperacji z Miuoshem, Jordahem i Kubim Producentem oraz w ramach projektu SOXSO. Aktualnie we współpracy ze znakomitym producentem Markiem Dziedzicem, przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu.

Ostatnio zaprosiła nas do tańca przy rytmie Kastanietów, czas na refleksyjną opowieść Corazón. Oba kawałki zwiastują nadchodzący, debiutancki album artystki. Wszystkie emocje i uczucia, które budują „Corazón”, ilustruje sielski teledysk stworzony przez Klaudię Kęskę.

Najnowsze