PS5 - kontroler DualSense z innej galaktyki! Jak wygląda i jakie ma funkcje?

2020-04-08 11:38
PS5 - kontroler DualSense z innej galaktyki! Jak wygląda i jakie ma funkcje?
Autor: https://www.facebook.com/PlayStationPolska/ PS5 - kontroler DualSense z innej galaktyki! Jak wygląda i jakie ma funkcje?

Bezprzewodowy DualSensne to nowy kontroler do konsoli PlayStation 5. Wygląda, jak z innej galaktyki. Sony pochwaliło się również jakie funkcję będzie posiadał ich najnowszy pad. Jesteście ciekawi? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

PS5 - kontroler DualSense ujawniony. Jak wygląda pad PS5 i jakie ma funkcje? Kiedy w 2013 roku zaprezentowano premierę konsoli PlayStation czwartej generacji, kontroler DualShock 4 zyskał wielu fanów. Krytycy okrzyknęli najnowszego pada jako najlepszym jaki do tej pory pojawił się na rynku. W związku z tym, Sony postanowiło przeanalizować wszystkie funkcje starego kontrolera i ulepszyć go wypuszczając nową konsolę. PlayStation 5 wzbudza szybsze bicie serca u każdego fana gier wideo. Najnowszy kontroler do PS5 to przede wszystkim funkcjonalność i wygląd, który zachwyca wszystkich Jakie funkcje ma nowy pad do PS5

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

DualSensne - funkcje pada PS5

Najważniejszą funkcją, która została dodana do kontrolera DualSense 5 to Tempest 3D AudioTech. Jak zapewnia Sony, ta funkcja zagwarantuje graczom nowe wrażenia zanurzenia się w wirtualnym świecie. Dodatkowo zostało zastosowane sprzężenie zwrotne, które polega na dodatkowym odczuciu w trakcie gier na przykład w trakcie wolnej jazdy samochodem po błocie. Są również ulepszone przyciski L2 i R2 w DualSense, które pozwalają na przykład, lepiej strzelać z łuku. 

Kontroler PS5 - jakie ma funkcje nowy pad Playstation 5?

  • mikrofon umożliwiający rozmowę bez użycia zestawu słuchawkowego
  • Nowe silniki umożliwiające lepsze odczucia podczas gry
  • Nowe zadanie przycisków L1/R1/L2/R2 - będą dostosowywać się do sytuacji w grze
  • Nowy materiał, który użyto przy produkcji grzybków analogów
  • Poprawiony chwyt całego pada

To tylko niektóre z funkcji. Z pewnością, gdy tylko gracze dostaną do rąk pad PS5, to na ich ustach pojawi się szeroki uśmiech!

Jak wygląda nowy kontroler?

Nowy kontroler PS5 wygląda jak z Gwiezdnych Wojen. Został zmieniony kąt spustów, oraz wprowadzono lifting uchwytu. DualSense jest odrobinę większy od DualShock 4, ale optycznie wydaje się mniejszy. To dzięki projektantom, którzy zaprojektowali go właśnie w taki sposób. DualSense jest również lżejszy od swojego poprzednika. Co ciekawe baterie również wytrzymują w nim dużo dłużej. 

Najnowsze