Przepraszam, coś się kliknęło

i

Autor: Canva, Kwejk

Przepraszam, coś się kliknęło - o co chodzi? Skąd wziął się nowy trend?

2023-02-08 15:05

Memem może stać się dosłownie wszystko. Nawet wpis mówiący o zażyłej relacji dwóch osób. Tak było w przypadku słynnego już powiedzenia - Przepraszam, coś się kliknęło, który obiegł media społecznościowe. Okazuje się, że trend, przez przypadek, zapoczątkował jeden z użytkowników Facebooka zamieszczając dosyć niezręczny wpis.

Przepraszam, coś się kliknęło - chyba każdy z nas słyszał już o nowym, internetowym viralu i widział memy z nim związane. Facebookowe związki biją rekordy popularności i łączą ze sobą najróżniejsze przeciwieństwa. Robert Lewandowski z Igą Świątek, Izabela Łęcka ze Stanisławem Wokulskim, Enid Sinclair z Wednesday. Okazuje się, że karykaturalne połączenia i śmieszne memy są wynikiem dosyć niezręcznej wpadki jednego z mieszkańców Gdańska. Mężczyzna kompletnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego przypadkowy, niezręczny wpis, odbije się w sieci tak głośnym echem.

19-latka prawidłowo wytypowała numery w loterii i nic nie wygrała! Szokująca przegrana

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Przepraszam, coś się kliknęło - skąd wziął się trend?

Nowy viral zapoczątkował jeden z użytkowników Facebooka, który przez pomyłkę zmienił  status związku na swoim profilu. Jego wybrankiem okazał się być znajomy, który kompletnie nie wiedział o co chodzi.

Co to ma być?

Zdziwiony internauta chciał dowiedzieć się, co takiego się stało i dlaczego na jego profilu pojawiła się informacja o związku z kolegą. Ten natomiast sam nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, co zrobił.

Usiadł do pianina i zaczął grać. Ten pięciolatek ma niebywały talent!

Przepraszam, coś się kliknęło.

Jeden ze wspólnych znajomych mężczyzn nie mógł przejść obojętnie obok tak zabawnej wpadki i postanowił zrobić screena, który masowo zalał niemal wszystkie media społecznościowe. Kolejne osoby zaczęły wykonywać autorskie przeróbki z gwiazdami, politykami, sportowcami, a nawet radiami i telewizjami.

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE