Usiadł do pianina i zaczął grać. Ten pięciolatek ma niebywały talent!

i

Autor: pexels/Elina Fairytale, Instagram/ourmusicalfamily_

Usiadł do pianina i zaczął grać. Ten pięciolatek ma niebywały talent!

2023-02-08 10:55

To, co zrobił ten maluch jest niezwykłe. Jego nieprawdopodobny talent i powaga doprowadziły internautów do łez. Pomimo tego, że Max nigdy wcześniej nie brał udziału w profesjonalnych lekcjach gry na pianinie, potrafi zagrać ze słuchu nawet najtrudniejszą melodię. O tym pięciolatku z pewnością usłyszy kiedyś cały świat!

Niebywały talent pięciolatka może wprawić w zdziwienie niejednego profesjonalnego muzyka. Chłopiec, pomimo tego, że nigdy wcześniej nie brał żadnych profesjonalnych lekcji z gry na pianinie. Jego jedynym nauczycielem był tata, który pokazał mu, w jaki sposób wydobywać dźwięki z tego instrumentu. Dał mu też kilka wskazówek, by w przyszłości maluch nauczył się grać utwory skierowane do najmłodszych. To okazało się wystarczające, by obudzić w nim nie tylko pasję do muzyki, ale również odkryć ogromny talent i dojrzałość. Pomimo niemal zerowego przygotowania i bardzo młodego wieku, chłopiec usiadł do pianina i zaczął grać. Max nie potrafi czytać jeszcze nut, więc gra tylko i wyłącznie ze słuchu. Rodzice są zdumieni tym, jak ogromny talent posiada maluch, a internauci nie kryją zdumienia i porównują go nawet do Fryderyka Chopina.

19-latka prawidłowo wytypowała numery w loterii i nic nie wygrała! Szokująca przegrana

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Pięciolatek gra na pianinie

Brak profesjonalnej nauki gry na pianinie i nieznajomość nut, nie są dla tego malucha żadną przeszkodą. Max, od trzech lat, przyglądał się jedynie pasji i grze swojego taty. Z czasem okazało się, że chłopiec ma niewyobrażalnie dobry słuch muzyczny oraz talent, które pozwalają mu na tworzenie własnych kompozycji i grę na naprawdę wysokim poziomie.

Internauci są zachwyceni talentem Maxa. Jedni porównują go do Fryderyka Chopina, inni przyznają, że nie mogę powstrzymać wzruszenia i łez. 

Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda całkiem inaczej!

To rodzaj wzruszenia, który towarzyszy mi tylko przy oglądaniu czegoś niezwykłego. Max, jesteś wyjątkowy!

To jest piękne. Max jest starą duszą w bardzo młodym ciele. Muzyka i ta energia musiały być w nim już wcześniej.

Ten chłopiec w przyszłości zrobi spektakularną karierę. Ma ogromny talent!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE