loteria

i

Autor: Canva

19-latka prawidłowo wytypowała numery w loterii i nic nie wygrała! Szokująca przegrana

2023-02-07 17:17

Porażka nie smakuje przyjemnie. Szczególnie w momencie, gdy jesteśmy pewni swojej przewagi i wygranej. Tak było w przypadku dziewiętnastolatki, której udało się poprawnie wytypować wszystkie numer w loterii. Pech jednak chciał, że przeoczyła niesamowicie ważny szczegół. Dziewczyna podzieliła się nawet swoim sposobem na wygraną z innymi. Być może kolejne osoby będą miały więcej szczęścia.

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. 19-latka, pomimo tego, że wytypowała poprawne numery w loterii, nic nie wygrała. Szokująca przegrana wywołała ogromne oburzenie. Nic w tym dziwnego, młoda kobieta brała udział w loterii, w której główną nagrodą były aż 182 miliony. Dziewczyna zdradziła, w jaki sposób udało jej się odgadnąć wszystkie liczby i kto jej w tym pomagał. Przyznała, że kiedy sprawdziła aplikację, która jest odpowiedzialna za losowanie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Była pewna, że wygrała. Szczęście nie trwało jednak długo. Po kilku minutach dowiedziała się, że przeoczyła bardzo istotny szczegół.

Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda całkiem inaczej!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Wytypowali poprawnie wszystkie numery, ale przegrali

Jak donosi brytyjska gazeta The Sun, Rachel Kennedy, wraz ze swoim o dwa lata starszym chłopakiem Liamem McCrohanem, poprawnie wytypowali wszystkie liczby w loterii EuroMillions. Para podawała dokłądnie te same liczby od kilku tygodni i liczyłą na to, że szczęście będzie im sprzyjać. Okazuje się, że niestety tylko częściowo. Pomimo tego, że wszystkie ich numery zostały wytypowane poprawnie, co wskazywało na to, że 182 miliony funtów trafią właśnie do nich, para musiała pogodzić się z tym, że nic nie dostanie. Rachel zadzwoniła do EuroMillions, by dowiedzieć się, o co dokłądnie chodzi.

Zadzwoniłam pod ten numer, myśląc, że wygrałam 182 miliony funtów, a oni powiedzieli„ tak, masz dobre numery, ale nie miałeś środków na koncie, aby zapłacić za bilet, więc nie zadziałało.

Przyznała, że nie kompletnie nie spodziewała się takiego obrotu sprawy i była zszokowana tym, co usłyszała.

Mrukliwa 16-latka wprawiła w osłupienie swoim potężnym głosem! Wszystkim opadła szczęka

Byłam szczęśliwa, kiedy myślałam, że wygrałam, ale kiedy dowiedziałam się, że tak nie było, razem z moim chłopakiem przeraziliśmy się.

Z kolei Liam, jej partner zdradził, że aplikacja pokazywała komunikat o wygranej.

Złamało mi się serce, kiedy mężczyzna przez telefon powiedział, że nawet nie kupiliśmy biletu. Już wyobraziłem sobie nasz wymarzony dom i wymarzony samochód. Myślę, że trochę przesadziłem. Szczerze mówiąc, aplikacja naprawdę pokazywała, jakbyśmy wygrali.

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE