Zuza Jabłońska

i

Autor: AKPA

Przegrała z Roksaną Węgiel w The Voice Kids. Dziś mocno eksperymentuje z wizerunkiem!

2023-02-01 14:44

Pierwsza edycja programu The Voice Kids wylansowała kilka gwiazd polskiej sceny muzycznej. Oprócz Roksany Węgiel, w show brali udział między innymi Kuba Szmajkowski oraz Zuza Jabłońska. To właśnie ona walczyła z 18-letnią piosenkarką w finale kultowego show. Dziś artystka ma 19 lat i mocno eksperymentuje nie tylko z wizerunkiem, ale i swoją muzyką.

Zuza Jabłońska, podobnie do Roksany Węgiel, Viki Gabor czy Sary James, rozpoczynała karierę muzyczną w The Voice Kids. Wokalistka brała udział w pierwszej edycji show, gdzie prowadzona przez Tomsona i Barona dotarła aż do samego finału. Choć nie udało jej się wygrać, szybko udowodniła słuchaczom i widzom muzycznego show, że bez zwycięstwa także można zrobić karierę. Nastoletnia artystka zyskała szacunek w branży muzycznej, a na nagranie kawałków z nią zdecydowali się między innymi Jan-rapowanie oraz Pawbeats. W 2020 roku na rynku ukazało się debiutanckie wydawnictwo piosenkarki zatytułowane Psycho, za które zgarnęła pierwszą w karierze nominację do nagrody Fryderyk. To jednak nie koniec. Rok 2023 zapowiada się dla Zuzy baaardzo pracowicie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o podpisaniu kontraktu z nową wytwórnią, czego efektem będą na pewno nowe kompozycje, a finalnie drugi album. 

Była w finale X Factor ze Szpakiem i Loską. Tak dziś wygląda Ada Szulc!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Tak dziś wygląda Zuza Jabłońska

Zuza Jabłońska postawiła na zmiany nie tylko w swojej karierze, ale również w wyglądzie. 19-letnia dziś artystka przefarbowała się na rudo, wywołując niemałe poruszenie wśród swoich słuchaczy.

Zuzia idź w ten kolor, mega wyglądasz

Jak ślicznie Zuza!

Twój kolor totalnie

Piękny Rudzielec - pisali pod jednym z postów piosenkarki.

Czekacie na nową muzykę od Zuzy? Bo my tak!

Sonda
Zuza Jabłońska - słuchasz twórczości młodej gwiazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE