Prognoza długoterminowa październik, listopad, grudzień 2022. Jaka będzie pogoda?

i

Autor: Pexels Prognoza pogody na Wszystkich Świętych w Krakowie

Prognoza na Wszystkich Świętych 2022 - jak będzie 1 listopada? Deszcz czy słońce?

2022-10-31 11:45

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych ciekawi wiele osób. W końcu to, jak wygląda początek listopada, jest bardzo zmienne. Ze względu na to, każdego roku można się spodziewać czegoś zupełnie innego! Sprawdziliśmy, jaka jest prognoza pogody na dzień Wszystkich Świętych w 2022 roku. Takiej pogody dawno nie było!

Pogoda na listopad corocznie lubi zaskakiwać, jednak wygląda na to, że w tym roku będzie zupełnie inaczej, niż było w ciągu ostatnich kilku lat! W trakcie Wszystkich Świętych można zostawić ciepłe, jesienno-zimowe kurtki w szafie. Idealnie sprawdzą się te wiosenne! W większości województw można spodziewać się słonecznej pogody. Najwyższe temperatury, sięgające od 10 do 14 stopni będą w samym centrum kraju. Na północy oraz południu będzie nieco chłodniej, jednak również przyjemnie!

Wszystkich Świętych 2022 a dni wolne. Jest szansa na długi weekend!

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Prognoza na Wszystkich Świętych 2022 - jak będzie?

W ciągu ostatnich lat pogoda na Wszystkich Świętych w Polsce raczej nie rozpieszczała. Najczęściej można było się spodziewać opadów deszczu, niskich temperatur oraz pochmurnego nieba. Nie trzeba głośno mówić, że optymizmem to nie napawało. W tym roku jednak wyglądać to ma zupełnie inaczej. W dużej części Polski ma się pojawić słońce, a temperatury mają być naprawdę wysokie jak na listopad!

Czy będą białe święta 2022? Prognoza pogody na grudzień nie zostawia wątpliwości!

QUIZ. Dzień Wszystkich Świętych. Co wiesz o 1 listopada?

Pytanie 1 z 10
Czy Wszystkich Świętych to to samo co Święto Zmarłych?

Prognoza na Wszystkich Świętych 2022 - prognozy

Prognozy pogody na 1 listopada są bardzo optymistyczne! Pomimo tego, że w niektórych regionach można będzie się spodziewać opadów deszczu, temperatura będzie zaskakująco przyjemna. Ma wynosić od 8 do 13 stopni Celsjusza, w zależności od regionu kraju! W ubiegłych latach było to niewiele ponad 0, trzeba więc przyznać, że przewidywana pogoda wydaje się być miłą odmianą!