prima aprilis

i

Autor: pixabay.com

Prima Aprilis 2022 - MEMY i ŻARTY. To będzie śmieszny dzień!

2022-04-01 8:04

Prima Aprilis uważaj, bo się pomylisz! Nadchodzi najśmieszniejszy i najbardziej radosny dzień w roku. Już 1 kwietnia wiele osób nie będzie próżnować z żartami na znajomych i bliskich. To będzie śmieszny dzień, dlatego przygotowaliśmy idealne żarty i memy. Być może czymś się zainspirujesz?

Prima Aprilis uważaj, bo się pomylisz - to hasło które z pewnością 1 kwietnia wypowie niejedna osoba. Prima aprilis 2022 już w piątek! To nieoficjalne święto, które co roku przynosi dużo radości i przede wszystkim wiele totalnego śmiechu. To idealny dzień dla osób z ogromnym poczuciem humoru, które lubią stroić sobie żarty. Tego dnia wkręcanie innych i robienie kawałów jest na porządku dziennym, lecz niektórzy mogą zapomnieć o tej dacie i dadzą się komuś wkręcić. Żarty na Prima Aprilis powinny być przemyślane i śmieszne dla każdego, ponieważ w innym wypadku mogą tylko kogoś zranić.

ZOBACZ TAKŻE: Prima Aprilis - co to znaczy i skąd pochodzi obyczaj robienia żartów?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Prima Aprilis 2022 - żarty, kawały

Jesteście ciekawi jakie żarty sprawdzą się najlepiej podczas Prima Aprilis? Możecie skorzystać z tak zwanych "gotowców" lub wymyśleć swój autorski żart, jednak przy tym należy pamiętać, by nikogo nie urazić. Poniżej znajdziecie propozycje śmiesznych kawałów z okazji 1 kwietnia.

  • jajecznica - masz w domu fana jajecznicy? Dzień wcześniej ugotuj jajka na twardo, a kiedy będą zimne włóż je znowu do lodówki do wytłaczanki lub pojemnika, w którym je trzymasz. Następnie powiedz swojemu tej osobie, aby zrobiła na śniadanie jajecznicę. Jego mina po rozbiciu jajek do patelni będzie bezcenna!
  • zamiana ubrań - jeśli chcesz wkręcić swoich domowników pozamieniaj w szafie ich ubrania lub buty, a na pewno będą w szoku co tu się właściwie wydarzyło!
  • cukier czy sól? - to klasyk Prima Aprilis. Wystarczy że podmienisz cukierniczkę z solniczką, a ktoś "posłodzi" sobie herbatę lub kawę właśnie solą. Jego mina może być bezcenna!
  • cykający zegarek - w nocy przestaw wszystkie zegarki w domu, ktoś kto wstanie rano może pomyśleć, że wstał godzinę za późno lub za wcześnie, ale się zdziwi!
  • pilot od tv nie działa - zrób komuś psikusa! Zainstaluj aplikację pilot w telefonie, poprzez którą będziesz mógł zmieniać kanały. Osoba oglądająca ulubiony serial lub program nie będzie widziała co się dzieje!

ZOBACZ TAKŻE: Koszyczek Wielkanocny 2022 - co włożyć do święconki? Znaczenie pokarmów

Prima Aprilis 2022 - memy

W galerii poniżej znajdziecie najśmieszniejsze memy z okazji Prima Aprilis. Wyobraźnia internautów nie zna granic!