PREMIERY 2021: Jason Derulo, Fedde Le Grand, R3hab i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

PREMIERY 2021: Jason Derulo, Fedde Le Grand, R3hab i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art PREMIERY 2021: Jason Derulo, Fedde Le Grand, R3hab i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Jason Derulo wrócił z TikTokowym hitem, a Fedde Le Grand przerobił kultowy hit. Poznajcie już teraz numery, które rozgrzeją Was w najchłodniejsze, zimowe wieczory. Lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA czeka na ESKA.pl!

PREMIERY 2021 to kopalnia potencjalnych hitów wiosny. W tym roku mieliśmy już kilka świetnych nowości muzycznych, które od razu stały się hitami. Mowa chociażby o nowej piosence Sanah, Darii Zawiałow, czy odświeżonej wersji utworu 9PM od ATB. 22 stycznia 2021 to grona potencjalnych hitów nadchodzących miesięcy dołącza Jason Derulo, który wspólnie z Adamem Levine z Maroon 5 porywa wszystkich do tańca. Lifestyle to jedna z propozycji, która już rządzi na TikToku. Temperaturę podniesie również dawno niesłyszany, Fedde Le Grand. 43-letni holenderski producent postanowił wziąć na warsztat przebój Bang Bang (My Baby Shot Me Down) z 1966 roku, za który oryginalnie odpowiada Cher. W tym samym roku piosenkę wykonała również Nancy Sinatra i warto wspomnieć, że to właśnie ona spopularyzowała ten utwór. Wszystko dlatego, że pojawił się on w filmie Kill Bill. 

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

New Music Friday w Radiu ESKA 22.01.2021 - PREMIERY

Jason Derulo wrócił z TikTokowym hitem, a Fedde Le Grand, czyli legendarny producent wydał kultowy utwór w nowej wersji. To tylko dwie z kilku premier, na które warto zwrócić uwagę. W New Music Friday w Radiu ESKA proponujemy wam również kawałek, za który odpowiada R3hab. Artysta zajmujący 13. miejsce w światowym rankingu DJ Mag zaprosił do współpracy włoski duet Marnik, który w przeszłości stworzył megahit Gam Gam. Efektem ich współpracy jest singiel Candyman.

Lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA 22.01.2021 wygląda następujaco:

  • Jason Derulo & Adam Levine - Lifestyle
  • Fedde Le Grand & 22Bullets - Bang Bang
  • R3HAB & MARNIK - Candyman
  • Yves V - Echo
  • Winona Oak - Winter Rain
  • Toby Romeo, Felix Jaehn, FAULHABER - Where The Lights Are Low
  • Silk City & Ellie Goulding feat. Diplo & Mark Ronson - New Love
  • Dennis Lloyd - Anxious
Najnowsze