BITWA FANDOMÓW 2021 - kto ma najlepszy fandom w Polsce? [GŁOSOWANIE]

i

Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS BITWA FANDOMÓW 2021 - kto ma najlepszy fandom w Polsce? [GŁOSOWANIE]

BITWA FANDOMÓW 2021 - kto ma najlepszy fandom w Polsce? [GŁOSOWANIE]

2021-02-09 10:38

Wystartowała BITWA FANDOMÓW! W siódmej edycji naszego plebiscytu bierze łącznie udział X fandomów, które w ostatnich dwunastu miesiącach popisywały się największą aktywnością, a co za tym idzie - wsparciem swojego ulubionego artysty. Które gwiazdy w ostatnich 12. miesiącach miały najaktywniejszych fanów? Wybierzcie najlepsze fandomy polskich i zagranicznych wykonawców - już teraz na ESKA.pl!

BITWA FANDOMÓW 2021 wystartowała! Dla kogo siódma odsłona plebiscytu ESKA.pl będzie szczęśliwa? Już teraz o tym zdecydujcie wybierając najaktywniejszy, najbardziej zżyty z danym artystą bądź zespołem fandom. W poprzednich latach wygrywali Szpakonatorsi, czyli fani Michała Szpaka, Kwiatonatorsi, fani Dawida Kwiatkowskiego, a także Aliensi, miłośnicy talentu chłopaków z Tokio Hotel. W 2021 roku tytułu najpopularniejszego fandomu w Polsce bronią fani Sarsy Markiewicz. Flamingi Sarsy zdobyły aż 50 procent wszystkich głosów! 

Bitwa Fandomów za najaktywniejszy fandom ostatnich 12. miesięcy wystartowała 11 stycznia 2021. Koniec głosowania, a co za tym idzie wyniki - poznacie 12 lutego o godzinie 14:00. Głosy możecie oddawać łącznie na 74, najbardziej aktywne w minionym roku fandomy. Kto wygra? Być może sukces powtórzą fani Sarsy? Ochotę na zwycięstwo mają również fani talentu Sanah, Roksany Węgiel czy Viki Gabor. W tym roku o zwycięstwo walczą również rapowe fandomy. Możecie głosować np. na Taco Hemingway'a czy Żabsona. Faworytów do zwycięstwa jest mnóstwo, a ostateczna decyzja należy do Was! Do dzieła i życzymy powodzenia!

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

BITWA FANDOMÓW 2021 - WYNIKI

Wyniki plebiscytu dostępne są w artykule zamieszczonym poniżej.