PREMIERY 13.09.2019: C-BooL & Skytech, Charlie Puth i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-09-13 10:22 RW
C-BooL & Skytech i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli i płyt C-BooL & Skytech i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Piątek trzynastego, to szczęśliwy dzień dla fanów nowości muzycznych od największych gwiazd! Nową płytę z hitem Ty do mnie przyszłaś wydał Kękę. Z pełnym wydawnictwem, na który warto zwrócić uwagę, wróciła również Emeli Sande. Co jeśli chodzi o nowe single? Lista najgorętszych premier, które usłyszycie w ramach New Music Friday w Radiu ESKA do sprawdzenia na ESKA.pl!

Piątek trzynastego to szczęśliwy dzień dla wszystkich miłośników nowości muzycznych od największych gwiazd. Z nowym kawałkiem powrócił C-BooL, który do współpracy zaprosił polską gwiazdę światowej sceny muzycznej, Skytecha. La La Love, to jeden z utworów, który będziecie śpiewać jesienią 2019. New Music Friday świętują również fani trzech czołowych wokalistek. Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey połączyły siły i wyśpiewały utwór Don't Call Me Angel promujący nową odsłonę filmu Aniołki Charliego.

Premiery 13.09.2019 - nowe hity

13 września 2019 to dzień debiutu nowych singli największych gwiazd, ale także dzień premier gorących płyt. Nowy album pt. Real Life wydała Emeli Sande. Fanów hip-hopu zadowoli natomiast krążek Mr Kękę od Kękę. Na albumie rapera znajdziemy hity: Ty do mnie przyszłaś, To tylko rap, Dokąd iść i Na pewno. 

Jakie nowe piosenki 13.09.2019 usłyszycie na naszej antenie? Premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA:

  • C-BooL & Skytech feat. Giang Pham - La La Love: to wspólny projekt dwóch polskich producentów muzycznych i DJ-ów: znanego z radiowych anten C-BooLa oraz docenianego na całym świecie, uczestnika wielkich festiwali muzyki klubowej, Skytecha. Piosenka La La Love jest swego rodzaju muzycznym wspomnieniem wakacji 2019, a jej lekki taneczny klimat, w połączeniu z chwytliwym motywem skrzypiec oraz aksamitnym wokalem wietnamskiej wokalistki Giang Phamto gwarancja pełnego parkietu na każdej imprezie i muzyczna rozgrzewka na nadchodzące, chłodniejsze dni.
  • Ariana Grande, Lana Del Rey & Miley Cyrus - Don't Call Me Angel (Charlie's Angels)
  • Charlie Puth - Mother
  • Lost Frequencies & Mokita - Black & Blue
  • Halsey - Graveyard

Najnowsze