Prawo jazdy 2021 - ten mężczyzna pobił rekord w podchodzeniu do egzaminu! Próbował 200 RAZY

2021-03-15 11:09
prawo jazdy
Autor: Pixabay.com

Wyrabianie prawa jazdy to sama przyjemność? Ten mężczyzna osiągnął absolutny rekord i przebił w tej kwestii wszystkich. Próbował zdać egzamin na prawo jazdy blisko…200 RAZY! A ile prób mieliście wy? Zobaczcie, ile pieniędzy wydał nasz bohater!

Prawo jazdy to nie taka łatwa sprawa! Mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego jest idealnym przykładem tego, że zdanie egzaminu niekiedy niemalże graniczy z cudem. Bohater naszego dzisiejszego artykułu podchodził do niego aż 192 razy! Większość osób nie może doczekać się dnia, w którym odbiera z urzędu swoje prawo jazdy, jednak zanim się tak stanie przed nimi dość długa i kręta droga. W pierwszej kolejności po skończeniu wielogodzinnego kursu należy zdać egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, który jak się okazuje dla wielu kursantów jest twardym orzechem do zgryzienia. Mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego egzamin ten próbował zdać niespełna 200 razy, mimo że wcześniej był już szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, co oznacza, że uprawnienia do kierowania samochodem próbuje zdobyć już od 17 lat!

Jako, że podejście do egzaminu teoretycznego kosztuje 30 złotych, nasz bohater na jego próby wydał niespełna 6 tysięcy złotych. Nie zapominajmy jednak o tym, że po teorii nadchodzi czas na praktykę, która zdaniem wielu osób jest o niebo trudniejsza od pisemnego testu.

Jeśli masz prawo jazdy, powinieneś znać te znaki

Pytanie 1 z 13
Ten znak zakazuje wjazdu:
Zakaz wjazdu pojazdom z towarami niebezpiecznymi

Prawo jazdy 2021 - egzamin teoretyczny 

Jak wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy 2021? Każdy WORD ma takie same zasady. Otóż zdający musi odpowiedzieć na 32 pytania w ciągu 25 minut. By uzyskać wynik pozytywny należy uzyskać 68 punktów na 74. 

Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście - stracił prawo jazdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze