Powrót lata we wrześniu 2020? Termometry ponownie wskażą wysokie temperatury!

2020-09-21 11:44 MK
Termometr
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Już za moment oficjalnie rozpocznie się kalendarzowa jesień. Wszystko wskazuje na to, że wraz z jej nadejściem nie opuszczą nas charakterystyczne dla lata temperatury. Synoptycy informują, że po ochłodzeniu przyjdą piękne i słoneczne dni. O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Pogoda na wrzesień 2020 znowu zaskoczy? Tak twierdzą synoptycy! Kiedy wydawało się, że tegoroczne lato dobiegło końca, pogoda poprawiła się, a na termometrach znów można było zauważyć nawet 30 stopni Celsjusza! W poszczególnych rejonach Polski upał był tak wysoki, że Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał stosowne ostrzeżenia. Po lecie ponownie przyszło jednak ochłodzenie. Synoptycy informują, że nie na długo. Przedostatni tydzień września ma ponownie obfitować w wysokie temperatury.

Choć 23 września rozpocznie się kalendarzowa jesień, czyli pora roku, dla której charakterystyczne są spadki temperatury, deszcze oraz silny wiatr, przywita nas ona bardzo łaskawie. Meteorolodzy przewidują, że na nadejście jesieni z prawdziwego zdarzenia trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich miłośników ciepła. Kiedy dokładnie można spodziewać się wysokich temperatur?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pogoda na wrzesień 2020 - powrót lata

Wszyscy ci, którzy myśleli, że złota, polska jesień zawitała do nas na dobre, mogą odetchnąć z ulgą. We wtorek, 22 września 2020 roku, wskaźniki na termometrach w naszym kraju znów pokażą temperatury sięgające nawet 30 stopni Celsjusza. Temperatury na poziomie 26-28 stopni mają się utrzymywać aż do weekendu. Czy będą to ostatnie letnie chwile w tym roku? Niewykluczone, choć pogoda wiele razy pokazała nam już, że niczego nie można być pewnym.

Najnowsze