Jankes

i

Autor: ESKA

Jankes, Kama i Rudy pobiegną w piżamach, jeśli zbiorą 5 tysięcy! Dołącz do akcji w szczytnym celu

2019-09-17 15:45

41. PZU Maratonowi Warszawski to ważne wydarzenie, na którym nie może was zabraknąć. Podczas biegu na piątkę spotkać będziecie mogli również gwiazdy Poranka Radia ESKA - Jankesa, Kamę i Rudego. To, w jaki sposób to zrobią, zależy jednak... od was! O nietypowej akcji możecie przeczytać już teraz na ESKA.pl!

29 września ESKA weźmie udział w Biegu na Piątkę towarzyszącym 41. PZU Maratonowi Warszawskiemu. Chcemy przy okazji zrobić trochę dobrego. Wesprzyj cel charytatywny, na który zbieramy środki i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Kama, Jankes i Rudy wezmą udział w szalonej akcji. Jeśli uda im się osiągnąć swój cel w czasie zbiórki to... pobiegną w samych piżamach! Tego zdecydowanie nie możecie przegapić! 

Poranek Radia ESKA w piżamach i z łóżkiem dla Fundacji SYNAPSIS - jak pomóc? 

Chcecie dołączyć do tej szczodrej i zabawnej inicjatywy? Wystarczy wpłacić dowolny datek na fundację. Jak napisali pomysłodawcy: 'Jeśli zbierzemy minimum 5 000 zł, to cały dystans 5 000 m pobiegniemy w piżamach i z łóżkiem... albo w łóżku! Pomóżcie i do zobaczenia na trasie! PS tak naprawdę liczymy na znaaaaaacznie więcej, a Was również biegnących na piątkę 29 września zachęcamy do wbicia się we własne piżamy i dołączenia do naszej porannej ekipy. Kto wie... może nawet znajdzie się dla Was miejsce w łóżku'. Pieniądze możecie wpłacać TUTAJ

Poranek Radia ESKA dla Fundacji SYNAPSIS - ile już mamy?

Poniżej będziemy na bieżąco aktualizować kwotę, którą już zebraliśmy.