Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA! Łukasz zgarnął 30 tysięcy złotych!

2019-10-04 13:56 A.D.
Pan Łukasz
Autor: Materiały prywatne

Poszukiwany Poszukiwana to akcja, której długo nie zapomnicie! Cała Polska szukała kilku szczęśliwców, którzy mieli szansę na zdobycie grubej kasy. 4 października ostatniemu z poszukiwanych przypadła wyjątkowo wielka suma! Radio ESKA szukało Łukasza i w końcu po godzinie 13 odebrało upragniony telefon!

Poszukiwany Poszukiwana to niezwykła zabawa na antenie radia ESKA, która rozkręciła słuchaczy z całego kraju! Czy to o tobie właśnie mówi prowadzący audycję? Czy twojego przyjaciela szuka cała Polska? Gra nie tylko pozwoliła zdobyć wielkie pieniądze szczęśliwcom, lecz również połączyła słuchaczy, którzy świetnie się bawili! W piątek ogromną kasę, bo aż 30 tysięcy złotych, zgarnął Łukasz! Żeby się 'odnaleźć' musiał zadzwonić i na antenie odpowiedzieć na wszystkie pytania w tym, to decydujące - jak ma na nazwisko! Pomogli mu znajomi! 

Łukasz zgarnął 30 tysięcy złotych! Po czym go rozpoznano? 

Łukasz to facet odpowiedzialny. Ma żonę i dzieci, a w aucie zawsze pamięta o zapinaniu pasów. Z ukochaną są małżeństwem już 5 lat, a jej imię to Milena. Na Facebooku ma ponad 400 znajomych, zdjęcie butelki i profilowe z piaskiem w tle. Wie też jak używać aplikacji Boomerang i grac na konsoli. Był w tym roku na muzycznym festiwalu, a we wrześniu wybrał się również nad morze. By zdobyć nagrodę, musiał podać swoje imię i nazwisko, czyli Łukasz Raźniewski! Dzięki temu zdobył 30 tysięcy złotych. Łukasz dowiedział się, że jest poszukiwany dzięki ludziom, którzy podesłali mu wiadomości.

Najnowsze