Posty na Instagramie - 5 najlepszych pomysłów na posty na Insta w 2020 roku

2020-05-20 12:03 PO
Instagram
Autor: ESKA.pl

Instagram może być tylko zwykłą, nudną platformą społecznościową, ale przy odrobinie chęci i kreatywności możemy stworzyć tam coś oryginalnego, co sprawi, że każdy będzie chciał spędzać czas na naszym profilu! Już na ESKA.pl zdradzamy 5 najlepszych pomysłów na posty na Insta, które świetnie się tam odnajdą w 2020 roku!

Instagram jest na tyle popularną platformą społecznościową, że widnieje ona niemalże na telefonie każdego użytkownika, który choć w minimalnym stopniu interesuje się i spędza wolny czas w dobie mediów społecznościowych. Specjalnie dla osób, którym wydaje się, że na Instagramie zobaczyli już niemalże wszystko i nie mają pomysłu, jak wyróżnić swój profil, przygotowaliśmy 5 fantastycznych pomysłów na posty na Instagramie, które świetnie wpasują się w klimat 2020 roku. Instagram to aplikacja, która rządzi się swoimi trendami, dlatego każdy użytkownik, który chce być na czasie musi cały czas bacznie obserwować swoją konkurencje i być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w mediach społecznościowych. Istnieje cała masa, przeróżnych pomysłów na posty w internecie, ale nie każdy z nich przekuwa się w realny sukces i mnoży liczbę obserwatorów czy też polubień. Przede wszystkim należy zastanowić się w czym jesteśmy najlepsi i jakiego rodzaju posty cieszą się na naszym profilu największą popularnością.

Instagram - pomysły na posty 2020

Przygotowaliśmy dla was 5 ciekawych pomysłów na posty na Insta w 2020 roku.

Tutorial

Tutorial to jeden z bardziej popularnych pomysłów na posty na Instagramie. Popularność takich postów procentuje szczególnie w 2020 roku, ponieważ to właśnie krótka i szybka forma wideo jest bardzo doceniana przez innych użytkowników. Z tej opcji korzystają głównie instagramerki zajmujące się makijażem i pokazywaniem różnych produktów właśnie za pomocą tutorialu.

Projekty DIY

DIY to nic innego jak do it yourself, czyli zrób to sam. To świetna forma postów, w których chcemy pokazać komuś swoje umiejętności i nauczyć kogoś czegoś nowego.

Konto dla pupila

Nie chcesz robić sobie zdjęć? Rób je swojemu zwierzakowi! Założenie profilu na Instagramie, którym głównym bohaterem jest twój uroczy zwierzak to strzał w dziesiątkę w 2020 roku.

Golden Hour

Nie chcesz robić zdjęć na Instagram co minutę? Rób je tylko w złotą godzinę, która jest niesamowicie lubiana na Insta. To idealna pora dnia po wschodzie oraz przed zachodem słońca, która wygląda przepięknie w aplikacji.

Świętuj z Instagramem

Instagram to idealne miejsca do budowania zaangażowania odbiorców, dlatego świętuj wszystko co ważne właśnie w tej aplikacji. Wszystkie ważne wydarzenia warto świętować na Insta, ponieważ nic nie jednoczy tak jak wspólne świętowanie sukcesów.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Najnowsze