Popek - kolacja z raperem do wylicytowania. Pieniądze trafią na szczytny cel!

2019-12-21 13:38 MK
Popek
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Święta Bożego Narodzenia są czasem, kiedy wielu z nas decyduje się na pomoc innym. O to przecież właśnie w nich chodzi! Z ochotą robią to także gwiazdy show-biznesu. Doskonale znany wszystkim raper Popek zdecydował się na wzięcie udziału w akcji charytatywnej Fundacji Braci Collins. Dowiedz się na ESKA.pl, co trzeba zrobić, by wylicytować kolację z muzykiem.

Popek - kolacja z popularnym polskim raperem to z pewnością marzenie niejednego fana. Określany mianem króla Albanii Popek to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, którą uwielbiają słuchacze w każdym wieku. Dla wielu z nich, możliwość spotkania z nim byłaby na pewno czymś niezwykle wyjątkowym. Jako że zbliża się Boże Narodzenie, czyli czas, kiedy w każdym z nas budzi się chęć niesienia pomocy i bycia dobrym dla wszystkich wokół, gwiazdy muzyki decydują się na wsparcie akcji charytatywnych. Również Popek postanowił dać możliwość spełnienia marzeń któremuś ze swoich słuchaczy, a zarazem wspomóc działającą od 2018 roku Fundację Braci Collins. W serwisie transakcyjnym Allegro pojawiła się wyjątkowa aukcja, w której zainteresowani internauci mogą wylicytować kolację z raperem dla siebie i dwójki bliskich osób. Pewne jest, że takiego wieczora zwycięzcy aukcji na pewno nie zapomną do końca życia!

Kolacja z Popkiem

Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na rzecz realizacji projektu Home-Town, który jest skierowany do potrzebujących dzieci z miasta Legnica, z którego pochodzą zarówno Popek, jak i założyciele fundacji - bracia Collins. - Jako Legniczanin oraz osoba wspierająca potrzebujących, nie mogłem odmówić udziału w akcji. Gorąco was zachęcam do wzięcia udziału w licytacji, ze swojej strony gwarantuje niezapomniany wieczór, a wszystko to, aby wspomóc dzieciaki - powiedział o swojej akcji Popek. Licytacja trwa do 25 grudnia 2019 roku. Termin kolacji zostanie ustalony ze zwycięzcą drogą mailową.

Najnowsze