Pono wraca z nowym materiałem. Posłuchajcie wywiadu o albumie 'Pondemia' i planach ZIP Składu

2021-10-26 13:38
Pono w wywiadzie dla Eska.pl: planujemy specjalny koncert z ZIP Składem
Autor: Materiały prasowe

PONDEMIA to piąty solowy album w karierze Rafała Poniedzielskiego, warszawskiego rapera znanego jako Pono. Na nowy projekt tego artysty musieliśmy czekać od wydanego w 2015 roku krążka „BUNT”. W wywiadzie Dominika Pajewskiego, Pono opowiedział o nowym krążku oraz

Jak mówi sam twórca, wszystkie kawałki na płycie, która powstawała przez ostatnie lata, inspirowane są wydarzeniami z jego życia. Pomimo przeciwności losu udało się ukończyć pracę nad albumem i 23 czerwca 2021 roku miał on swoją premierę. To właśnie premiera krążka, była idealną okazją do spotkania i rozmowy. Nie zabrakło także tematu ZIP Składu, który ma w planach dosyć ciekawe rzeczy.

Pono w wywiadzie dla Eska.pl: planujemy specjalny koncert z Zip Składem

W rozmowie Dominika Pajewskiego z Pono, nie zabrakło tematu ZIP Składu, który niedawno świętował ponad 20 lat od wydania swojego jedynego krążka. Jak się okazuje, zespół ma w planach specjalny koncert, który miałby odbyć się oczywiście w Warszawie. W rozmowie znajdziecie także wątek związany z książką Krzysztofa Kozaka oraz o tym, czy mógłby powstać serial o ZIP Składzie? Tego wszystkiego dowiecie się z rozmowy, której możecie posłuchać poniżej:

Pono - wywiad

Pono - specjalny koncert promujący 'Pondemię'. Kiedy wydarzenie w Warszawie?

Pono zagra specjalny koncert 29 października w warszawskim klubie Akwarium. Będzie to wydarzenie promujące album 'Pondemia'. Dodatkowo zaplanowano także wydarzenia w Lublinie, Gdański i Toruniu. Wszystkie szczegóły znajdziecie na oficjalnym fanpage artysty.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze