TEDE ogłasza listę gości jubileuszowego koncertu S.P.O.R.T. - jest naprawdę grubo!

2021-10-19 13:42
TEDE ogłasza listę gości jubileuszowego koncertu S.P.O.R.T. - jest naprawdę grubo!
Autor: Materiały prasowe

Wytwórnia Wielkie Joł przygotowała z okazji 20. rocznicy wydania solowego albumu TEDE - S.P.O.R.T. wyjątkową reedycję - album wzbogacony o niepublikowane dotąd utwory, poddany w całości remasteringowi przez Sir Micha.

Album posiada także odświeżoną poligrafię, nawiązującą do oryginalnej sprzed dwóch dekad, autorstwa Jacka Rudzkiego. Przedsprzedaż albumu w limitowanej, preorderowej wersji 2CD oraz MC trwa w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl. Limitowana wersja na dwóch szklistych płytach winylowych została wyprzedana i nie będzie już dostępna.

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Premierze reedycji, zaplanowanej na 12 listopada 2021 roku, towarzyszyć będzie wyjątkowe wydarzenie - jubileuszowy koncert, podczas którego TEDE wraz z zaproszonymi gośćmi, wykona utwory z albumu S.P.O.R.T. oraz inne utwory z lat 1999/2000. Impreza odbędzie się 13 listopada 2021 roku w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o godzinie 21:00. Bilety na wydarzenie dostępne są w aplikacji Going, sieci salonów Empik oraz w Biletomacie.

Do tej chwili lista gości rapera stanowiła tajemnicę - teraz wiemy już wszystko. I mamy do czynienia z naprawdę solidnym line-upem. Na scenie Tedemu towarzyszyć będą: O.S.T.R., Donguralesko, Waldemar KastaFokus, Janmario, IGS, DJ 600V, Jajonasz, Krzysztof Kozak KNT RRX Desant, Joka K44, Sot, HST, Kiełbasa, Olo MCF, Psychostach, DJ Few Few, DJ Macu, DJ Anioł i inni. Imprezę poprowadzi CNE. Oznacza to, że czeka nas wyjątkowa, sentymentalna podróż do początków polskiego rapu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze