Pomidorowa - nowa wersja najpopularniejszej parodii wielkiego hitu!

2020-09-05 13:29
Pomidorowa - nowa wersja najpopularniejszej parodii wielkiego hitu!
Autor: screen z teledysku na YouTube: LETNI- „Pomidorowa” (YTone REMIX 2020) / https://www.youtube.com/channel/UC1dMo0kAzeqbhECwg2Wu_Dw Pomidorowa - nowa wersja najpopularniejszej parodii wielkiego hitu!

Duet muzyczny Letni wracają z nową wersją swojego największego hitu. Mowa o parodii Pomidorowa, którą już teraz możecie w tanecznym remiksie.

Najpopularniejsza parodia polskiego internetu świętuje 5 urodziny. Pomidorowa zespołu LETNI (ex. Letni, Chamski Podryw) została odtworzona na YouTube ponad 61 milionów razy, tym samym osiągając lepszy wynik od parodiowanego utworu Sarsy pt. Naucz mnie, który wyświetlony został 59 milionów razy. Z okazji rocznicy Anton i Canton opublikowali właśnie specjalny, taneczny remix utworu skomponowany przez duet producencki YTone.

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Letni - kim są autorzy Pomidorowej

LETNI (ex. Letni, Chamski Podryw) to grupa muzyczna z gatunku pop-hiphop-dance. Powstała w 2009r. w Kielcach, a skład tworzą Dawid "Anton" Antonkiewicz i Maciej "Canton" Piotrowski. Duet zasłynął dzięki niezliczonej ilości hitów i parodii, które zostały obejrzane w serwisie YouTube ponad pół miliarda razy! Są 10 lat na scenie, mają 50 opublikowanych teledysków; 800 zagranych koncertów; 1 000 000 subskrypcji na YouTube i pół miliarda wyświetleń!

Canton i Anton zajmują się muzyką od odpowiednio: 2002 i 1999 roku. Pierwsze utwory na premierowy materiał zespołu- EP "Letni, Chamski Podryw" zostały nagrane jeszcze w roku 2007, a członkowie grupy współpracowali już dużo wcześniej. Cały projekt jak i nazwa powstały bardzo spontanicznie i ujrzały światło dzienne w wakacje 2009 r.

Letni - nowa wersja piosenki Pomidorowa 2020

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze