Polskie youtuberki, które są jak dwie krople wody. Trudno uwierzyć, że nie są rodzeństwem!

2020-05-27 11:04 Patrycja Obarowska
Andzia There,  littlemooonster96
Autor: screen z filmu na Youtube: WSZYSTKO O OLEJOWANIU WŁOSÓW - METODY, DOBÓR OLEJU, EMULGOWANIE, PRZEPISY DIY + OLEJOWE Q&A / Andzia There | ULUBIEŃCY LIPCA 2019 / littlemooonster96

Polskie youtuberki, o których spokojnie można byłoby powiedzieć siostry?! Już na ESKA.pl zebraliśmy dla was kilka twórczyń internetowych z polskiej sceny YouTube'a, które nie wyprą się podobieństwa i spokojnie mogłby być dla siebie siostrami! O kim mowa dokładnie? Przekonajcie się sami!

YouTube jest pełen twórczyń, które robią podobny content i nagrywają treści wręcz o tej samej tematyce. Okazuje się, że niektóre z nich łączy o wiele więcej niż podobne filmiki, ponieważ są takie youtuberki na polskiej scenie YouTube'a, które są do siebie podobne niemalże jak dwie krople wody! Podobno każdy z nas ma w życiu swojego sobowtóra, ale czy te osoby mają też wtedy podobne zainteresowania? W przypadku internetowych twórczyń na to wygląda, ponieważ każda z nich zajmuje się wręcz tą samą tematyką, którą pokazuje na swoich mediach społecznościowych. Przybliżyliśmy poniżej 5 zestawień youtuberek, które spokojnie mogłyby być swoimi siostrami. Jeśli jesteście ciekawi, zostańcie z nami do samego końca, ponieważ niektóre z nich naprawdę mogłyby być rodzonymi siostrami. Zobacz już teraz sławne dziewczyny z internetu, które są do siebie trochę podobne oraz takie, które mają bardzo zbliżony typ urody.

Youtuberki, jak dwie krople wody 

YouTuberki, które nagrywają dla swoich widzów filmiki o podobnej tematyce oraz są do siebie podobne to między innymi: 

  • Littlemooonster96 z Andzia There 
  • StylizacjeTV - Agnieszka Grzelak
  • GlamPaulaTV - Ola Nowak
  • Adrianna Skon - Adrianna Grotkowska Make Up
  • Lilajanowska - Viva-a Viva
Najnowsze