Kiedy pójść spać? Powie Ci to Youtube!

2020-05-30 18:39 Patrycja Obarowska
YouTube
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

YouTube to jedna z bardziej popularnych i istniejących już od dłuższego czas platfrom społecznościowych, na której swój wolny czas spędza niejeden użytkownik. Niektórzy z nich treści w aplikacji oglądają nawet do rana, dlatego też YouTube wzbogacił się właśnie o nową funkcję i powie internautom, kiedy czas pójść spać!

YouTube to prawdziwy pochłaniacz czasu. Platforma już niejednokrotnie udowodniła, że obejrzenie na niej tylko jednej treści wręcz mija się z cudem. Mimo, że długi czas przebywania użytkowników na platformie jest dla algorytmów YouTube ogromnym sukcesem, założyciele serwisu postawili na zdrowie internautów i wprowadzili funkcję, która ma za zadanie pomoc w w zarządzaniu czasem, który spędzamy na platformie. Z oficjalnej informacji Google, która jest widoczna na ich blogu wynika, że YouTube właśnie wzbogacił się o nową, specjalną funkcję, która ma poinformować użytkowników, kiedy powinny pójść spać. Nowość od YouTube ma polegać na ustawianiu przypomnień o konkretnych porach, aby zatrzymać odtwarzany film i pójść spać. Każdy użytkownik wybiera w ustawieniach czas rozpoczęcia oraz zakończenia, a także ma możliwość całkowitego zignorowania przypomnienia. Nowa opcja ma szansę przypaść do gustu wszystkim użytkownikom, którzy tracą poczucie czasu na platformie i zarywają przez nią noce. 

YouTube, senne powiadomienia - jak włączyć? 

YouTube powie ci, kiedy czas na sen, dlatego dowiedz się w jaki sposób włączyć przypomnienia i zacznij korzystać z tej funkcji już teraz. Nowość od YouTube możemy włączyć klikając w ustawienia w aplikacji mobilnej YouTube, a następnie wybrać opcję powiadom mnie, kiedy nadejdzie czas, by pójść spać. Zaraz po tym ustawiamy dowolną godzinę, o której ma pojawić się powiadomienie. 

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze