Polskie kolędowanie - koncert Polsat. Kto wystąpi na scenie 6 grudnia? [PROGRAM, GWIAZDY]

2022-01-06 10:01
Kamil Bedanrek
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Okres Bożego Narodzenia zwieńczony jest Świętem Trzech Króli, które wypada w czwartek 6 stycznia. Z tej okazji Telewizja Polsat przygotowała dla widzów niespodziankę. Będzie to koncert kolęd podczas którego wystąpi plejada gwiazd. Kogo zobaczymy na scenie? Sprawdźcie program koncertu poniżej.

Polskie kolędowanie z Polsatem 2022. Kto wystąpi na scenie 6 grudnia? Gdzie i o której oglądać transmisję w TV? Święto Trzech Króli to bardzo ważne wydarzenie w życiu katolików. To wyjątkowy dzień na część trzech przybyszów, którzy postanowili odwiedzić Jezusa w dzień jego narodzin w Betlejem. Z tej okazji Telewizja Polsat przygotowała bogaty program dla widzów. W czwartek 6 grudnia zostanie wyemitowany koncert z udziałem największych gwiazd! Usłyszymy kolędy takie jak: Przybieżeli do Betlejem, Wśród nocnej ciszy, Gdy się Chrystus rodzi, Bracia patrzcie jeno, czy też Dzisiaj w Betlejem. Co ciekawe, na Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu, pojawią się nie tylko soliści ale także kooperacje.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Polskie kolędowanie z Polsatem - kiedy w TV? [DATA, GODZINA]

Gdzie i o której godzinie oglądać koncert Polskie kolędowanie? Już w czwartek 6 stycznia o godzinie 17:25 Telewizja Polsat pokaże muzyczne wydarzenie, jakim jest Polskie kolędowanie. Co ciekawe będzie to zapis koncertu, który odbył się 30 grudnia 2021 roku.

Polskie kolędowanie z Polsatem - kto wystąpi? [GWIAZDY]

Kto wystąpi na scenie podczas Polskiego kolędowania z Polsatem? Lista jest zaskakująca! Na scenie wystąpią między innymi:

  • Dawid Kwiatkowski
  • Kamil Bednarek
  • Enej
  • Pectus
  • Arka Noego

Dodatkowo swoje muzyczne siły połączą Arka Noego z Kamilem Bednarkiem i muzycy z grupy Enej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze