Polski artysta napadnięty w czasie transmisji live. Złodziej zapomniał o jednej rzeczy

2023-01-28 9:43
Polski artysta napadnięty w czasie transmisji live. Złodziej zapomniał o jednej rzeczy
Autor: Screen z YT: Mr. Polska - Złote Tarasy (Prod. Abel De Jong)/Mr. Polska

Transmisje na żywo dostarczają widzom wielu emocji. Ten, prowadzony przez znanego, polskiego rapera, okazał się emocjonujący również dla niego. Mężczyzna został napadnięty podczas relacji live. Napastnik nie pomyślał jednak o jednej rzeczy... wszystko zostało zarejestrowane telefonem! Sprawdziliśmy, co się wydarzyło!

Nie da się ukryć, że influencerzy chętnie dzielą się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Kiedyś ograniczali się do pozowanych zdjęć czy nagrań wideo. Teraz jednak przenoszą to na totalnie nowy poziom. Transmisje na żywo to standard u znanych youtuberów, aktorów oraz raperów. Nie są one obce jednemu z polskich artystów. Mr. Polska lubi rozmawiać ze swoimi fanami. Właśnie w trakcie jednej z takich pogawędek został zaatakowany. Napastnik ukradł mu telefon i zaczął biec z włączonym streamem. Choć brzmi to dosyć nieprawdopodobnie, to wszystko zostało nagrane. Internauci mają pewne podejrzenia odnośnie zdarzenia, które - trzeba przyznać - wydają się trafne.

Friz bezczelnie OSZUKANY przez swojego widza! Karol Wiśniewski mógł zgłosić to policji!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Mr. Polska okradziony

Mr. Polska prowadził transmisję na żywo, podczas której rozmawiał ze swoimi obserwatorami. Nagle został mu wyrwany telefon, a na nagraniu było widoczne, że osoba trzymająca go w ręce, zaczęła biec. Choć wyglądało to dosyć poważnie, po krótkim czasie na instastory rapera pojawiły się... zdjęcia napastnika. Trzeba przyznać, że nie brzmi to racjonalnie - tego samego zdania są internauci.

Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

Mr. Polska okradziony - reakcje internautów

Internauci nie są przekonani o tym, że napad na Mr. Polskę rzeczywiście można określić "kradzieżą". Według nich całe zajście było najzwyczajniej w świecie ustawione. Trzeba przyznać, że rzeczywiście nie wygląda to szczerze. W końcu jaki napastnik robi sobie zdjęcia telefonem ofiary?

Czyżby nowa płyta? - napisał ironicznie jeden z użytkowników Twittera.

imo ustawka zwłaszcza że też nie słychać jakby on się upominał o ten telefon albo biegł za tym gościem ale mega śmieszy xd - podsumował jeden z internautów.

Sposób na wypromowanie kogoś - napisano.

Sonda
Kradzież była ustawiona?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze