Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: NAJLEPSZY INFLUENCER WYGRYWA 100.000 ZŁ! (T5M2 ODC 1) / Karol Friz Wiśniewski Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

2023-01-25 14:23

Karol Friz Wiśniewski może mówić o dużym pechu lub swoim gapiostwie. Organizując program Twoje 5 Minut, którego celem jest wyłonienie najlepiej zapowiadających się internetowych twórców, powinien wymyślić rozwiązania mające na celu uchronienie dobra programu i tajemnicy odnośnie ostatecznych rozwiązań do samego końca. Tymczasem internauci ujawnili screen mocno sugerujący, że dana uczestniczka wygrała T5M. O co dokładnie chodzi? Tematowi przyglądamy się na naszej stronie.

Friz uwielbia odkrywać nowe talenty polskiego internetu, robi to doskonale i dlatego pewny swoich umiejętności zorganizował drugą edycję Twoje 5 Minut. Program ten wylansował i wykreował uczestników projektu Genzie, którzy dziś generują ogromne wyświetlenia, a przy tym wszystkim przynoszą do kasy spółki Ekipa Holding ogromne pieniądze. Eliminacje drugiej odsłony T5M, przynajmniej teoretycznie, przebrnęli najlepsi z najlepszych. Edycja zaczęła się dość kontrowersyjnie, bo już na samym początku Friz został oszukany przez swojego widza. Teraz znów mamy do czynienia z dość zaskakującymi wydarzeniami, bo według internautów znamy zwyciężczynię programu. Jak to możliwe? Uczestniczka postanowiła wrzucić do sieci ogłoszenie odstąpienia mieszkania w akademiku. Idąc tokiem myślenia już go nie potrzebuje, bo Karol Wiśniewski zagwarantował jej dach nad głową w ramach współpracy przy jakimś projekcie. To jednak nie koniec dowodów, że ta dziewczyna wygrała.

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Program Friza - kto wygra Twoje 5 Minut?

Program Twoje 5 Minut ma na celu wyłonienie najbardziej kreatywnych, pomysłowych i aspirujących ludzi, którzy wspólnymi siłami stworzą hitowy projekt. Jedną z takich osób ma być Pola, która według internautów ujawniła swoje zwycięstwo odstępując mieszkanie w akademiku. To jednak nie koniec argumentów i dowodów na jej wygraną. Jeden z internautów zrobił dochodzenie, z którego również wynika, że Pola co najmniej znalazła się w finale. Początkująca gwiazda internetu 25 listopada dodała tiktoka z informacją, że nie widziała się z braćmi przez miesiąc. Natomiast 20 listopada Karol Wiśniewski ujawnił, że tego dnia pozna finalistów pierwszego etapu!

Dziewczyna Mini Majka ZACHWYCONA swoim WIĘKSZYM biustem. Pokazała na tym nagraniu

Choć nie jest potwierdzone, że to Pola wygra Twoje 5 Minut, to jednak jest wiele znaków, że tak się właśnie stanie. Friz ma przez to mały kłopot, bo musi się tłumaczyć z zachowań uczestniczki, a co więcej być może nieświadomie złamała regulamin. Ostatecznie daje to nauczkę na przyszłość i w umowie uczestnictwa w programie realizowanym na kanale Wiśniewskiego muszą zostać zawarte kolejne podpunkty. 

Sonda
Czy Pola wygra Twoje 5 Minut?

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.