Billie Eilish gwiazdą Dni Świdnika? Policja zainteresowała się sprawą

2019-08-20 13:12 MK
Billie EIlish - nowa piosenka HITEM jak Bad Guy?! [GŁOSOWANIE]
Autor: informacja prasowa - Universal Music Poland Billie EIlish - nowa piosenka HITEM jak Bad Guy?! [GŁOSOWANIE]

Billie Eilish w Polsce? O tym marzy zapewne wielu fanów tej charakterystycznej wokalistki, która szturmem podbiła listy przebojów na całym świecie za sprawą singli pochodzących z jej debiutanckiego albumu. Gwiazda sporo koncertuje w Europie, jednak występ w naszym kraju wciąż pozostaje w sferze marzeń jej polskich wielbicieli. Internauci postanowili nawet dla żartów stworzyć wydarzenie Billie Eilish na dniach Świdnika 2019, którym... zainteresowała się policja. O co chodzi? Sprawdź na ESKA.pl.

Billie Eilish na dniach Świdnika 2019 - to facebookowe wydarzenie stało się prawdziwym hitem! Od momentu jego powstania, chęć wzięcia udziału w nim wyraziło ponad 23 tysiące użytkowników popularnego serwisu społecznościowego, a prawie 3 tysiące zadeklarowało swój udział. Według zawartych w opisie informacji, wykonawczyni wielkiego przeboju Bad Guy miała wystąpić w Świdniku w poniedziałek 19 sierpnia zupełnie za darmo! Koncert miał się rozpocząć o godzinie 19:00. Wśród opublikowanych na stronie wydarzenia postów pojawił się nawet screen z Instagrama, na którym Billie zapowiada swój koncert w Polsce.

Dni Świdnika - Billie Eilish

Oczywiście, wydarzenie i ogromne zainteresowanie nim były efektem poczucia humoru organizatorów i internautów. Wszak wiadomo przecież, że Billie Eilish w najbliższym czasie nie planuje swojego show w Polsce, a gdyby tak było, na pewno wystąpiłaby na dużo większej scenie. Jak się okazało, nie wszyscy zrozumieli żart użytkowników Facebooka. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku zgłosili popularne wydarzenie do administratorów serwisu, jak również na policję, wskutek czego, zostało ono anulowane.

Billie Eilish
Autor: screen z facebook.com/events/675998056252085/
Najnowsze