Polska Miley Cyrus istnieje naprawdę. Ten głos robi furorę!

2021-05-05 16:58 Ewelina Kulasza
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus ma miliony fanów na całym świecie! Jest nie tylko barwną osobowością w branży muzycznej, ale także idolką młodzieży. Kiedy tylko ktoś słyszy jej imię, od razu nuci sobie jej największe hity pod nosem, a w dodatku przypomina sobie postać z Disney Channel Hannah Montana. Teraz okazuje się, że mamy polską Miley Cyrus! Czyj głos robi w ostatnich dniach furorę w internecie?

Miley Cyrus to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Choć od czasów Hannah Montany zmieniła się nie do poznania, to nadal osiąga zjawiskowe sukcesy. Jej każda nowa piosenka już w dniu premiery zostaje okrzyknięta wielkim hitem, a w dodatku rozbrzmiewa w niejednej stacji radiowej w Polsce, w tym oczywiście w Radiu Eska. Teraz okazuje się jednak, że mamy swoją polską Miley Cyrus, w którą wcieliła się w ostatnim czasie artystka z naszego kraju. To właśnie ona, podjęła się jej numeru Midnight Sky, który miał swoją oficjalną premierę w sierpniu 2020 roku. Dziś piosenka razem z oficjalnym teledyskiem przekroczyła w serwisie YouTube ponad 135 mln odsłon! Teraz natomiast rządzi Polka, która w ostatnim czasie dosłownie wcieliła się w amerykańską gwiazdę! Co za metamorfoza... i ten głos!

Maja Hyży wygląda jak Miley Cyrus. Co za podobieństwo!

Polska wersja Miley Cyrus

Polska wersja Miley Cyrus? Czemu nie! Mowa oczywiście o Mai Hyży, która jest jedną z uczestniczek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W 14. odsłonie programu wokalistka wciela się w popularne osoby z branży muzycznej. Teraz zaś przyszła kolej na petardę, czyli Miley Cyrus. Maja Hyży wzięła na warsztat jej hitowy kawałek z 2020 roku Midnight Sky, który często możecie usłyszeć na antenie Radia Eska. Ale to jeszcze nie koniec! Oprócz tego nastąpiła również metamorfoza i Maja zmieniła się z wyglądu również w amerykańską gwiazdę! Osoby odpowiedzialne za charakteryzację sprawiły, że polska piosenkarka wygląda jak siostra bliźniaczka Miley Cyrus. Poniżej możecie zobaczyć, jak Maja Hyży zaprezentowała się podczas emisji odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek 30 kwietnia 2021 roku. Zerknijcie nie tylko na cały występ, ale również na TikToka, gdzie jeden z użytkowników wyhaczył moment jeden do jednego, gdzie Maja Hyży nie tylko wygląda, ale również śpiewa jak Miley Cyrus. Będziecie zaskoczeni!

Najnowsze