Gromee i Viki Gabor WYSTĘPEM roznieśli scenę! Głos Viki taki, że szczęka opada

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Gromee & Viki Gabor - Worth It / Polsat Gromee i Viki Gabor WYSTĘPEM roznieśli scenę! Głos Viki taki, że szczęka opada

Gromee i Viki Gabor WYSTĘPEM roznieśli scenę! Zrobili takie show, że szczęka opada

2022-05-21 22:15

Gromee i Viki Gabor połączyli siły występując razem podczas drugiego dnia imprezy Polsatu. Krakowski producent zdecydował się zagrać w Sopocie jeden ze swoich największych hitów, którym kilka tygodni królował na szczytach polskich zestawień. O jaki hit chodzi? Jak wyglądał występ ze zwyciężczynią Eurowizji Junior? Przekonajcie się sprawdzając i oglądając na naszej stronie.

Gromee i Viki Gabor na jednej scenie to gwarancja muzycznych uniesień na wysokim poziomie. Uznawany krakowski producent i jedna z polskich wokalistek, która ma szansę osiągnąć globalny sukces na dużą skalę sprawili, że mieszkańcy Sopotu, ale nie tylko zaczęli tańczyć. Cała Opera Leśna poczuła, że faktycznie trwa jeden z najbardziej znanych festiwali. 14-letnia artystka wyszła na scenę, bez playbacku, pokazując swoje wokalne umiejętności i sprawiając, że wszystkim opadła szczęka. Zwyciężczyni dziecięcego Konkursu Piosenki Eurowizji wykonała utwór Worth It, za który odpowiada Andrzej Gromala. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych kawałków polskiego artysty, który długo utrzymywał się na szczycie list hitów. Singiel podczas Polsat SuperHit Festiwal wziął udział w plebiscycie Radiowy Przebój Roku. Wybrzmiał w specjalnej gitarowo-elektronicznej aranżacji. 

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Gromee i Viki Gabor - piosenka Worth It

Gromee i Viki Gabor po raz kolejny nawiązali współpracę. Wcześniej wspólnie nagrali oficjalny hymn Eurowizji Junior, czyli Move The World. Z hitem Worth It mieli już przyjemność wystąpić podczas wielkiej imprezy. Było to w 2020 roku na Sylwestrze z Dwójką i tym samym był to pierwszy wykon Worth It na żywo. Już wtedy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

  • No i tu widać, że Viki nie potrzebuje żadnych efektów na głos, żeby pięknie zaśpiewać.
  • Wokal, ruch sceniczny, energia! Viki ma wszystko czego potrzeba na skalę światową!
  • Przepiękna muza do tego głos Wiktorii. Rewelacja - Wiki powinna z Gromee częściej współpracować :)
  • To była najlepsza piosenka wieczoru brawo Viki i Gromee

Worth It to jeden z największych radiowych hitów grudnia 2020 roku. Sam Gromee zaczyna podbijać polskie zestawienia nowym kawałkiem, Send Me Your Love. Nagrał go we współpracy z rumuńską supergwiazdą, Antonią.