Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

i

Autor: Sony Music Poland Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

2022-07-01 9:35

Send Me Your Love, czyli nowa piosenka Gromeego pojawiła się 6 maja 2022! Letnio brzmiący utwór powstał we współpracy z rumuńską supergwiazdą, Antonią, a premierze singla towarzyszył bajkowy teledysk. Zobaczcie go już teraz premierowo.

Send Me Your Love - nowa piosenka Gromeego robi furorę od pierwszych godzin od premiery! Krakowski producent postanowił podzielić się ze słuchaczami wiosenną energią, a to wszystko z pomocą rumuńskiej supergwiazdy, Antonii. Znacie ją doskonale z megahitu sprzed lat, Morena. Sama piosenka promuje EP-kę Tiny Sparks. Zwieńcza i zamyka ostatnie dwa sezony właśnie w tym nurcie muzycznej aktywności DJ-a i producenta, który od dekady dominuje na polskim i zagranicznym rynku muzycznym.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Gromee zremixował hit Blurry Eyes - Michaela Patricka Kelly'ego!

Send Me Your Love - nowa piosenka Gromee

Send Me Your Love to pierwszy w 2022 roku utwór, pod którym podpisuje się Gromee. Krakowski producent zaprosił do współpracy Antonię, czyli wokalistkę, która namieszała na europejskim rynku 13 lat temu. Wszystko to, gdy dograła swój wokal do megahitu Morena, Toma Boxera. Jak brzmi nowa piosenka Gromeego w całości? Artysta zdradził, że fani przekonają się tuż po majówce. Śmiało stwierdzamy, że mówimy tu o jednym z hitów wiosny 2022!

Gromee (Andrzej Gromala) to człowiek orkiestra. Jego przeboje stale goszczą na rotacjach największych stacji radiowych. Na koncie ma imponującą serię platynowych singli, ponad 100 milionów streamów swoich nagrań na Spotify i ponad 200 milionów ich odtworzeń na YouTube. Był też headlinerem prestiżowych festiwali EDM, a na scenie występował w towarzystwie takich postaci, jak Mariah Carey, Sting, Elton John czy Steve Aoki. Ponadto jako pomysłodawca cyklu koncertów pod nazwą Orcheston zaprezentował klasyczne utwory z repertuaru muzyki elektronicznej i tanecznej w nowych opracowaniach, z wykorzystaniem stuosobowej orkiestry. Był wreszcie jurorem w popularnym programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednak specjalnością Gromeego są współprace z wokalistkami i wokalistami działającymi na rynku międzynarodowym.