Super Bowl

i

Autor: YouTube.com/NFL; Instagram.com/niksxsx Polka wystąpiła na Super Bowl.

Show

Polka wystąpiła na Super Bowl! Zatańczyła razem z Usherem

2024-02-12 10:39

Za nami tegoroczny Super Bowl i kolejna gwiazda dołączyła do prestiżowego grona artystów, którzy mieli zaszczyt wystąpić na finale amerykańskiej ligi. W tym roku był to Usher. O jego występie pisze cały świat, a Polacy zwrócili uwagę na jeden szczegół. Wśród jego tancerek była Polka! Nikola Pośnik spełniła swoje wielkie marzenie.

Usher dał najważniejszy występ w życiu. Show na finale NFL to największe wyróżnienie, o jakim mogą marzyć gwiazdy światowej muzyki. Ikona muzyki r&b przygotowała aż 13-minutowe widowisko, podczas którego wykonał takie hity jak "Yeah!", "My Boo", "My Way", "Caught Up" czy "Confessions Part II". Nie zabrakło też gości specjalnych. Na scenie towarzyszyli mu Lil Jon, Ludacris, will.i.am, H.E.R. i Alicia Keys, która zaśpiewała też swój wielki przebój "If I Ain't Got You". Występ na Super Bowl to jednak nie tylko śpiew, ale też taniec. Od początku wszyscy wiedzieli, że Usher na pewno przygotuje spektakularne show, ponieważ sam często tańczy na swoich koncertach. W najważniejszy wieczór życia towarzyszył mu tłum profesjonalnych tancerzy, w tym Polka!

Usher wystąpił na Super Bowl 2024. Jego Halftime Show przeszło do historii!

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Polka tancerką na Super Bowl

Jedną z tancerek Ushera na finale ligi futbolu amerykańskiego była Nikola Pośnik. Młoda Polka od kilku lat mieszka w Los Angeles, gdzie rozwija swoją karierę. - Aż ciężko określić, co teraz czuję. Pierwszy raz na Super Bowl. Dziękuję, dziękuję, dziękuję - napisała na Instagramie. Podczas występu łatwo ją zauważyć, ponieważ jako jedyna miała czerwone włosy.

Super Bowl

i

Autor: instagram.com/niksxsx Polka wystąpiła na Super Bowl.

Super Bowl 2024 - wynik

Tegoroczny finał ligi futbolu amerykańskiego odbył się w obiekcie Allegiant Stadium w Las Vegas. W meczu o prestiżowy puchar zmierzyli San Francisco 49ers  i Kansas City Chiefs. Zwycięzcą okazała się ta druga drużyna. Wygrała wynikiem 25:22.