Dance Dance Dance 3

i

Autor: fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerasta uczestników - to jest poziom krytyczny

2021-05-08 18:13

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerasta uczestników - to jest poziom krytyczny, komentują! Ogromna presja przed ostatnią eliminacją przed finałem dała się we znaki jednej z par. Interweniować musiał Agustin Egurrola. Co wydarzy się w przedostatnim odcinku roztańczonego show? Zobaczcie sami!

Dance Dance Dance 3 - półfinał zbliża się wielkimi krokami! Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak już dziś będą walczyć o miejsce w wielkim finale Dance Dance Dance. Do kolejnego, ostatniego już odcinka trzeciej serii przejdą dwa duety, które zgromadzą największą liczbę punktów. Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły niekorzystnie na treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa Patryka Kownackiego. 

Sonda
Co wolisz, The Voice Kids czy Dance Dance Dance?

Kolejny dzień z rzędu narzekania, że nie dadzą rady, że nie wyjdzie, że nie mają siły. Z takim nastawieniem, jakie prezentują teraz na sali, będzie bardzo ciężko - wyznał choreograf odpowiedzialny za przygotowania duetu do wspólnego występu w półfinale.

Wypadek na planie Dance Dance Dance. Oliwia Górniak ucierpiała

Sytuacja była o tyle zaskakująca, że w poprzednim odcinku wszystkie występy Oli i Damiana zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Za wspólny występ duet otrzymał aż 27,5 punktu. Solowy występ Oli Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola ocenili na 30 punktów, a choreografię w wykonaniu Damiana na 27 punktów. Agustin Egurrola zmartwiony przebiegiem treningów pary, postanowił interweniować. 

Nie narzekamy, tylko jedziemy z tematem konkretnie. Dacie radę. Trzeba zmienić nastawienie. Wszystko zaczyna i kończy się w głowie - próbował uspokoić juror. 

Jest bardzo duży problem jeżeli chodzi o głowę. To jest poziom krytyczny. Powinniśmy umieć całą choreografię. Pomimo, że bardzo chcę, nie mam już siły. Papaoutai przy tym to jest nic - tłumaczyła zrezygnowana Ola Nowak przypominając bardzo wymagającą choreografię, którą wspólnie z Damianem Kordasem zatańczyła w szóstym odcinku.

Kto przejdzie do wielkiego finału trzeciej edycji Dance Dance Dance? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.