Pol'and'Rock Festival 2020 - kiedy i kto wystąpi w Kostrzynie? [DATA, PROGRAM]

2019-08-20 14:42
Pol'and'Rock Festival
Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Pol'and'Rock Festival, dawniej znany jako Przystanek Woodstock, to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich festiwali muzycznych. Co roku, do Kostrzyna nad Odrą zjeżdżają setki tysięcy fanów muzyki z całego kraju, aby wspólnie się bawić i świętować. Jak potwierdził Jerzyk Owsiak - szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja Pol'and'Rock. Kiedy dokładnie? Kto wystąpi? Sprawdź wszystkie szczegóły na ESKA.pl.

Pol'and'Rock Festival 2020 - kiedy i kto wystąpi w Kostrzynie nad Odrą? Takie pytania pojawiły się w głowach uczestników tegorocznej edycji legendarnego już festiwalu, którzy nie mogą się doczekać kolejnego jego odsłony, jak również osób, które po zobaczeniu relacji podjęły decyzję, że w przyszłym roku nie może ich tam zabraknąć. Niedługo po zakończeniu 25. edycji Pol'and'Rock Festival, Jerzy Owsiak potwierdził, że wspólnie z pozostałymi partnerami, podejmują się zorganizowania imprezy plenerowej w 2020 roku. Co więcej, podał już dokładne daty, kiedy odbędzie się to wydarzenie.

Pol'and'Rock Festival 2020 - kiedy?

Zgodnie z informacją przekazaną przez samego Jerzego Owsiaka na jego facebookowym profilu, Pol'and'Rock Festival powróci w przyszłym roku. Tym razem, koncerty odbywać się będą na przełomie lipca i sierpnia. - Spotkamy się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020 na 26. Pol’and’Rock Festival - napisał.

Pol'and'Rock Festival 2020 - kto wystąpi?

Póki co, jest za wcześnie, by móc ogłosić cały program imprezy. Szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdradził jednak, że zaprosił na scenę zespół Pidżama Porno. Grupa grała już na festiwalu 13 lat temu. Gdy tylko pojawią się nazwiska kolejnych wykonawców, będziemy o tym informować na ESKA.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze