Polak wystąpił z Marshmello! Ogromne wyróżnienie i niespodzianka dla fanów!

i

Autor: screen z profilu na Instagramie: www.instagram.com/sikdope/ Polak wystąpił z Marshmello! Ogromne wyróżnienie i niespodzianka dla fanów!

Polak wystąpił z Marshmello! Ogromne wyróżnienie i niespodzianka dla fanów!

2019-06-03 12:46

Marshmello jest obecnie jedną z największych gwiazd klubowej sceny muzycznej. Popularny producent, który ukrywa swoją twarz pod białym, kwadratowym hełmem, ma na swoim koncie mnóstwo występów na największych festiwalach świata, singli oraz kooperacji z innymi artystami. Przypomnijmy, że to chociażby utwór Happier z Bastille, Friends z Anne-Marie czy Wolves z Seleną Gomez. Jeden z polskich talentów miał przyjemność wystąpić z popularnym DJ-em. Jak wyglądało ich show? Przekonajcie się oglądając na ESKA.pl

Marshmello oprócz tego, że jest jednym z najlepszych producentów, to także jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na świecie. Choć, tylko najbardziej zaufane osoby widziały jego twarz, to każdy kojarzy go z charakterystycznego białego hełmu. Artysta zasłynął ze współpracy z czołowymi gwiazdami na rynku muzycznym tj. Selena Gomez, Khalid, Anne-Marie czy Bastille. Dał się również poznać z szalonych, pełnych energii występów na żywo. To wszystko podczas wielu festiwali: Ultra Music Festival, Ultra Europe, Tomorrowland oraz Ultra Japan. Marshmello rozbujał również polską publiczność podczas Orange Warsaw Festival. Popularnego producenta, w czasie jego występu na żywo, wspierał polski DJ - znany jako Sikdope! 

Polak wystąpił z Marshmello - wideo 

Marshmello po raz kolejny udowodnił, że jest jedną z największych gwiazd klubowej sceny muzycznej. Udowodnił to miksując seta, podczas Orange Warsaw Festival 2019.  Z ogromnych głośników postawionych na torze Wyścigów Konnych Służewiec wybrzmiały remiksy hitów tj. How Deep Is Your Love (Calvin Harris), Everytime We Touch (Cascada), Save The World (Swedish House Mafia), Booyah (Showtek), Sweet Dreams (Eurythmics), czy Sicko Mode (Travis Scott). Wszyscy zgromadzeni przed sceną doskonale bawili się również do hitów, pod którymi podpisuje się Marshmello: Happier oraz Alone.

Nikt z publiczności, w czasie Orange Warsaw Festival 2019, nie spodziewał się, że obok miksującego Marshmello pojawi się dodatkowa osoba, która będzie mówić po polsku. W czasie występu producenta w kasku na scenie przy kontrolerze stanął Dawid Kabaciński, znany szerzej jako Sikdope. DJ z Polski sporo koncertuje w Stanach Zjednoczonych i to właśnie głównie tam rozwija się jego kariera. Dlaczego akurat on? Zanim Marshmello stał się światową gwiazdą, obaj artyści mieli ten sam management. Od początku swojej kariery mocno się wspierają. 

Mówi się, że Marshmello oprócz kultowych i dobrze znanych hitów, zaprezentował również piosenkę, która została stworzona we współpracy z Dawidem Kabacińskim (Sikdope). Wkrótce przekonamy się, czy tak faktycznie było. Jak brzmiał set "Mello" na Orange Warsaw Festival 2019? Zobaczcie sami: 

Sikdope w ostatnim czasie został zaproszony przez DJ-a Tiesto do nagrania utworu pt. My Whistle. Kawałek przedpremierowo usłyszeli uczestnicy Ultra Music Festival w Miami. Sikdope do swojej długiej listy sukcesów dopisał kolejne osiągnięcie. Został pierwszym Polakiem, który zagrał na jednym z największych festiwali świata, Coachella!