Marta Bijan

i

Autor: AKPA

Pokonała Darię Zawiałow i dotarła do finału „X Factora”. Tak dziś wygląda 27-letnia Marta Bijan!

2023-11-30 16:55

Marta Bijan zadebiutowała w polskim show-biznesie w 2014, biorąc udział w 4. edycji programu "X Factor". Nastoletnia wówczas wokalistka starała się faworytką do wygrania, pokonując między innymi cieszącą się dziś wielkim uznaniem w branży Darię Zawiałow. W sieci właśnie zadebiutował jej nowy utwór. 2024 będzie owocny!

Pamiętacie Martę Bijan? Blisko 10 lat temu, będąca wówczas nastolatką wokalistka, wzięła udział w czwartej i jak się później okazało, ostatniej edycji programu X Factor. Jej wykonanie wielkiego hitu "Wrecking Ball" z repertuaru Miley Cyrus zrobiło piorunujące wrażenie nie tylko na oceniających zmagania uczestników show jurorach, ale i na milionach Polaków przed telewizorami. Występ Marty był jednym z tych, którym stacja TVN promowała nowy sezon hitowego formatu. Rozwijająca swój talent pod skrzydłami Ewy Farnej Bijan dotarła do samego finału muzycznego talent-show, pokonując między innymi Darię Zawiałow. Ostatecznie dziewczyna uplasowała się na 2. miejscu, a niedługo po zakończeniu przygody z "X Factorem" wydała singiel Poza mną, który odniósł spory sukces komercyjny. Marta Bijan ma na swoim koncie dwa albumy wydane w 2018 i 2021 roku, a także... dzieła literackie, w tym tomiki poezji. W listopadzie 2023 zrobiła niespodziankę wszystkim fanom i wydała nowy utwór, w którym zapewnia, że cuda się zdarzają.

Artem Furman - Ukrainiec, który wygrał X Factora. Jak zmienił się przez lata?

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Nowa piosenka Marty Bijan

Marta Bijan powraca z nowym kawałkiem. Piosenka "Cud" to coś zupełnie nowego w repertuarze artystki, której przygoda z muzyką trwa już blisko 13 lat. Warto wspomnieć, że to efekt współpracy z EMO.

Ciepły, nieco świąteczny i romantyczny duet z osobą, którą znam od lat i nasze drogi przecinały się w różnych momentach - mówi o nowym kawałku Bijan.

Wpada w ucho?