EMO - zespół zrobił furorę w Sopocie! Kim są członkowie i jakie hity mają na koncie?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy EMO - zespół zrobił furorę w Sopocie! Kim są członkowie i jakie hity mają na koncie?

OBJAWIENIE SCENY

EMO - zespół zrobił furorę w Sopocie! Kim są członkowie i jakie hity mają na koncie?

2023-08-24 10:33

Są tacy solowi artyści, na których trzeba zwrócić uwagę. Zawsze odkrywamy przed Wami najlepiej zapowiadających się wykonawców, ale także zespoły. I tak też jest w tym przypadku, choć grupa Emo ma już na koncie kilka dużych streamingowo hitów. Kim jest zespół, który zrobił furorę w Sopocie? Poznajcie jego założycieli już teraz!

Spis treści

  1. EMO - co to za zespół?

EMO - co to za zespół?! Kim są członkowie i jakie hity mają na koncie? Takie pytania zadali sobie wszyscy, którzy oglądali ich występ podczas Top of the Top Sopot Festival 2023 w Operze Leśnej. Panowie uświetnili wieczór wykonując premierową piosenkę zatytułowaną "Letni deszcz". Momentalnie po tym wykonaniu widzowie ruszyli w poszukiwania wersji studyjnej tego numeru, co najlepiej pokazują wyniki wyszukiwań w Google. Jednocześnie może to oznaczać, że utwór sam w sobie stanie się hitem, gdy tylko będzie mieć premierę! Grupa EMO już jakiś czas temu obiecała, że trzeba śledzić ich ruchy, bo nadchodzą nowe kawałki!

Kaeyra - Polka stała się objawieniem w USA. Teraz Karolina Baran rozkocha w sobie Polaków!

Kwiat Jabłoni z Bursztynowym Słowikiem. Tak zareagowali na zwycięstwo!

EMO - co to za zespół?

Zespół EMO w popularnej platformie streamingowej ma ponad 400 tysięcy miesięcznych słuchaczy, a mimo wszystko wciąż są dość anonimowi. Polacy zaczęli zastanawiać się, co to za zespół, więc my pędzimy z odpowiedzią. Jako właśnie projekt Emo, współtworzyli główny, muzyczny motyw filmu 365 Dni. Singiel ten odnotował ponad 15 milionów odtworzeń w streamingu. Dystrybuowani przez Universal Music Polska mają też na koncie numery: "Don't Mess With My Mind" (ponad 6 milionów odtworzeń), "Promises" (ponad 4,5 miliona odtworzeń), czy "All I Have" (3,2 mln odtworzeń).

Emo tworzą tak naprawdę artyści, obok których nie można przejść obojętnie. Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski, wielokrotnie nominowani i nagradzani artyści, postanowili tworzyć pod nazwą Hotel Torino, czy właśnie Emo. Solowo komponowali takie single, jak:  "Ramię w ramię", "Somebody", czy "Superhero".