Pogoda na Wielkanoc 2019 - czy będzie ciepło?

2019-04-20 12:03 A.D.
Koszyczek
Autor: East News / LUKASZ SOLSKI

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem wszystkie witryny sklepowe ozdobione będą zajączkami, kurczaczkami i kolorowymi pisankami, a my damy się ponieść całemu radosnemu szaleństwu. Do cieszenia się w pełni świętami i czasem z rodziną, przyda się również piękna pogoda. Czy w Wielkanoc 2019 będzie ciepło? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Wielkanoc to wyjątkowe święto. Większość z nas marzy o spędzeniu go w rodzinnej atmosferze i cieszeniu się wspólnym czasem. Jeśli dopisze nam pogoda, będziemy mogli cieszyć się również spacerami czy ruszyć na rowerową wycieczkę. Jak będzie w Wielkanoc 2019? Czy będziemy mogli cieszyć się wysoką temperaturą? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Przeczytaj też: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Pogoda na Wielkanoc 2019 - jak będzie? 

Święta przywitają nas słońcem i lekkim zachmurzeniem na terenie całego kraju. Temperatura wahać się będzie między 18, a 21 stopni Celsjusza. Nie powinniśmy również obawiać się opadów deszczu. Najcieplej w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Łodzi. 

Lany Poniedziałek 2019 - czy będzie ciepło? 

Szczególnie ważna wydaje się pogoda w Lany Poniedziałek. Zwłaszcza dzieciaki czekają, by poszaleć i pobawić się nieco z wodą. Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze nam i tego dnia. Na terenie całego kraju termometry wskażą około 15-20 kresek. Warto zatem pomyśleć o urządzeniu prawdziwej bitwy na balony z wodą.

Najnowsze