Pogoda na wrzesień 2022 nad morzem. Czy warto spędzić tam urlop?

2022-08-20 9:10
Spacer nad morzem
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Za nami połowa sierpnia. Dla uczniów w całej Polsce oznacza to tylko jedno - wakacje zaraz się kończą, a rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu dorosłych, którzy lubią spędzać urlop poza sezonem, to doskonała wiadomość. Sprawdźcie, jak prezentuje się prognozy pogody na wrzesień nad morzem. Czy będzie jeszcze ciepło?

Jaka pogoda nad morzem we wrześniu? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej osób, które mają zaplanowany urlop właśnie w przyszłym miesiącu. Nie jest tajemnicą, że ze względu na fakt, że 1 września dzieci wracają do szkół wielu Polaków decyduje się na wykorzystanie należnych im dni urlopowych właśnie poza sezonem. Niesie to bowiem za sobą szereg korzyści - plaże nie są tak oblegane, jest więcej dostępnych noclegów, a ceny nierzadko są niższe. Tradycyjnie najczęściej wybieranym kierunkiem w wakacje jest polskie morze, a tam, jak wiadomo, pogoda bywa kapryśna. I o ile prognozy długoterminowe na wrzesień sugerują, że jesień 22 szybko nie nadejdzie i wciąż będziemy mogli cieszyć się stosunkowo wysokimi temperaturami, to warto jednak sprawdzić, czego można spodziewać się nad morzem. Sprawdźcie, jakich temperatur można spodziewać się we wrześniu w nadmorskich miejscowościach.

Pogoda długoterminowa na wrzesień 2022. Jesień jeszcze długo nie zawita!

Doda o swoich najbardziej zmarnowanych piosenkach. Mogły być wielkimi hitami!

Pogoda nad morzem wrzesień 2022

Wszystko wskazuje na to, że zaplanowanie urlopu we wrześniu to strzał w dziesiątkę. Jak wynika z publikowanych przez meteorologów prognoz pogody pierwszy tydzień września będzie jeszcze bardzo słoneczny. Letnia aura szybko nie ustąpi, rozpieszczając turystów. Kolejne dwa tygodnie miesiąca także mają być ciepłe. Trudno jednak mówić o upałach, które ustąpią najprawdopodobniej jeszcze w trzecim tygodniu sierpnia. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w połowie września nad morzem prognozowane są opady deszczu. Zachęcamy zatem, by śledzić aktualne prognozy celem uniknięcia niesprzyjającej wypoczynkowi aury.

Sonda
Wolisz spędzać urlop nad morzem czy w górach?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze