Spacer jesienią

i

Autor: Pixabay

Pogoda długoterminowa na wrzesień 2022. Jesień jeszcze długo nie zawita!

2022-08-20 15:24

Wrzesień nieodzownie kojarzy się z jesienią. W ostatnich dniach można odczuć delikatne ochłodzenie, w związku z czym wielu internautów poszukuje odpowiedzi na pytanie, jak prezentuje się pogoda długoterminowa na wrzesień. Czy kolejny miesiąc upłynie nam pod znakiem jesiennej aury? A może powinniśmy spodziewać się przedłużenia lata?

Wrzesień 2022 - pogoda wielkim rozczarowaniem czy wręcz przeciwnie? Chociaż nie mamy jeszcze połowy sierpnia, coraz więcej internautów poszukuje informacji na temat tego, jaki będzie wrzesień. Jako że w przyszłym miesiącu wszyscy uczniowie powracają do szkół, wiele dorosłych osób decyduje się na wakacje poza sezonem. Nie dość, że są one nierzadko sporo tańsze, to zdaniem niektórych znacznie bardziej komfortowe. W planowaniu podróży niezbędne jest wcześniejsze sprawdzenie pogody. Pogoda długoterminowa na wrzesień 2022 zapowiada się optymistycznie dla wszystkich planujących w tym miesiącu wyjazdy. Synoptycy zapowiadają, że wrzesień będzie ciepły i mało deszczowy.

Pogoda na długi weekend sierpniowy. Jaka pogoda 15 sierpnia?

Doda o swoich najbardziej zmarnowanych piosenkach. Mogły być wielkimi hitami!

Pogoda długoterminowa wrzesień 2022

Najnowsze prognozy pogody przygotowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wskazują na to, że wrzesień ma być ciepłym miesiącem. Bardziej deszczowo zrobi się dopiero w październiku. IMGW przewiduje, że średnia miesięczna temperatura powietrza we wrześniu będzie kształtować się powyżej normy wieloletniej z lat 1991-2020 lub w jej górnych granicach. Oczywiście do wszelkich prognoz długoterminowych należy podchodzić z dystansem. Te napawają jednak optymizmem!

Sonda
Wolisz spędzać urlop w Polsce czy za granicą?