Pogoda na walentynki 2021: czy 14 lutego będzie można iść na spacer z drugą połówką?

2021-02-14 11:05
Pogoda na walentynki 2021: czy 14 lutego będzie można iść na spacer z drugą połówką?
Autor: canva.com Pogoda na walentynki 2021: czy 14 lutego będzie można iść na spacer z drugą połówką?

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Większość z nas zastanawia się jaki prezent wybrać dla drugiej połówki, bądź co zaplanować na dzień zakochanych. Czy będzie można 14 lutego wyjść na spacer? Jaka będzie pogoda na walentynki 2021? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was! Zobaczcie już teraz prognozę pogody na 14 lutego 2021 roku.

Pogoda na walentynki 2021, to coraz częściej wyszukiwana fraza w polskim internecie. Nic dziwnego, ponieważ każdy kto planuje romantyczny spacer, bądź jakąkolwiek aktywność na świeżym powietrzu liczy na to, że pogoda będzie nam tego dnia sprzyjać. Piękne słońce i delikatne temperatury na plusie również pomogą osobom, które jeszcze nie wymyśliły prezentu na dzień zakochanych dla drugiej połówki i planowały zorganizować przechadzkę po mieście, bądź lesie. Jaka będzie pogoda w walentynki 2021?

Gdzie wyjechać na Walentynki 2021? Kilka pomysłów na romantyczny weekend we dwoje

Kwiaty na Walentynki: co znaczą kolory kwiatów

Pogoda na walentynki 2021

2021 rok do tej pory nie rozpieszcza nas, jeżeli chodzi o dodatnie temperatury na termometrach. W naszym kraju na dobre zadomowiła się zima. W ostatnie dni towarzyszy nam silny mróz, a także padający śnieg, bądź marznący deszcz powodujący gołoledź. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób chciałoby już zobaczyć słońce, a także odczuć wzrost temperatury. Czy to stanie się 14 lutego w dniu zakochanych?

Walentynki 2021 - 5 zwariowanych pomysłów na 14 lutego!

Niestety nie mamy dobrych informacji dotyczących spacerów w walentynki 2021. Synoptycy przewidują rozpogodzenia i przejaśnienia, przede wszystkim na wschodzie i południu Polski, natomiast termometry wskażą nawet -10 stopni. Co ciekawe w centralnej części kraju i na północy możemy spodziewać się przelotnych opadów marznącego deszczu i śniegu w pierwszej części dnia, później możliwe są przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od 5 do 10 kresek poniżej zera. 

Najnowsze