Walentynki 2021 - 5 zwariowanych pomysłów na 14 lutego!

2021-02-09 13:04
Walentynki
Autor: Pixabay.com

Najbardziej kameralny koncert świata, lot samolotem nad miastem a może kostiumowa sesja fotograficzna? Jako, że Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami, przygotowaliśmy dla was TOP 5 najbardziej zwariowanych pomysłów na spędzenie tego święta. Jeśli nadal zastanawiacie się, jak zorganizować nadchodzący dzień zakochanych, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca.

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami! Jeśli znudziły się wam już tradycyjne sposoby na spędzenie tego święta, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca. Zabraliśmy dla was 5 najbardziej szalonych i zwariowanych pomysłów, które idealnie sprawdzą się w walentynkowy dzień. Okazuje się, że Walentynki wcale nie muszą kończyć się na przepięknych kwiatach i przepysznych czekoladkach. Istnieje niekończąca się lista pomysłów, która wręcz idealnie odda klimat, jakiego poszukujemy w dniu zakochanych.

Przebierana, kostiumowa sesja fotograficzna, o której z pewnością marzy każda dziewczyna, lot balonem nad miastem dla odważnych i tych, którzy uwielbiają podziwiać widoki, a możne romantyczne nurkowanie z butlą, które z pewnością nie należy do zbyt popularnych i tradycyjnych walentynkowych atrakcji? Okazuje się, że pomysłów nie ma końca, a nietypowe formy Walentynek z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli również pragniecie odmiany, a siedzenie na kolacji prze stoliku i tworzenie niekiedy na siłę sztucznej romantycznej atmosfery przejadło wam się, to koniecznie wypróbujcie jedną z poniższych atrakcji, która z pewnością sprawi, że tegoroczne Walentynki zapamiętacie na resztę życia.

Walentynki 2021 - zwariowane pomysły TOP 5 

  • Lot balonem nad miastem - ta atrakcja z pewnością spodoba się zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. W końcu niecodziennie latamy balonem nad miastem. Możliwość zobaczenia niektórych miejscowości z lotu ptaka wydaje się być naprawdę atrakcyjna i niezapomniana.
  • Wieczór w wannie - kiedy myślimy o spędzeniu Walentynek w domu, zazwyczaj szykujemy je w salonie, gdzie możemy przygotować przepyszną romantyczną kolację. A może by tak przenieść wszystko do łazienki i zorganizować miłosne domowe spa?
  • Kolacja na statku - to kolejne równie ciekawe przeżycie, niczym jak z filmu. Jeśli masz chęć i możliwość, to koniecznie zorganizuj kolację na statku. W końcu każdy lubi dobrze zjeść, a przy tym obserwować widoki zapierające dech w piersi.
  • Scenariusz idealnego dnia - jeżeli chcesz wykorzystać całą swoją kreatywność postaw na stworzenie scenariusza walentynkowego, który wraz ze swoją miłością odegracie 14 lutego. To bardzo ciekawa i niecodzienna forma spędzenia Walentynek, szczególnie jeśli w pewnym momencie nieco zmieni się wcześniej ustalone zasady.
  • Najmniejszy koncert świata - bardzo często organizowane były akcje w stylu wynajmowania całego kina tylko dla pary, a co powiecie na koncert, w którym ktoś zagra tylko dla ciebie i twojej ukochanej osoby? Brzmi równie nastrojowo i romantycznie. 
Romantyczne, niedbałe upięcie
Najnowsze