Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2022. Czy można spodziewać się śniegu?

2022-11-22 14:52
Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2022. Czy można spodziewać się śniegu?
Autor: Pexels Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2022. Czy można spodziewać się śniegu?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się ogromnymi krokami. Jednym z ich charakterystycznych elementów jest oczywiście uwielbiany śnieg, jednak od wielu lat jego opady podczas tego okresu są niezbyt zadowalające. Sprawdziliśmy, czy w roku 2022 można będzie liczyć na piękne, białe święta, które wzbudzają wiele pozytywnych emocji!

Czy w Święta Bożego Narodzenia 2022 można spodziewać się śniegu? Grudniowa pogoda zawsze stanowi dla ludzi zagadkę. W tym roku szczególnie, w końcu temperatury często były naprawdę zaskakujące, zwykle powyżej normy! Czy tym razem ulubione święto Polaków będzie obfitowało w piękny śnieg, czy może jednak ponownie będziemy mieli do czynienia jedynie z opadami deszczu. Ubiegły rok był wyjątkiem w tym przypadku, wtedy też białe święta były miłą niespodzianką dla wszystkich miłośników świąt. A jak to będzie wraz z końcówką mijającego roku 2022? Czy widnieje szansa na klimatyczne opady uwielbianego przez ludzi puchu?

Sylwester 2022 - jaka będzie pogoda? Spadnie śnieg czy będzie ciepło?

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2022

Opady śniegu w tym roku były wątpliwym tematem, jednak z końcem listopada w większości rejonów można było doświadczyć jego uroku. Choć wcześniej synoptycy wątpili w białe święta, teraz w głowach wielu miłośników świąt roi się nadzieja, że może jednak się uda! Okazuje się, że szanse istnieją. Według portalu pogodajutro.com śnieg ma padać przez 12 dni! Lepiej więc uzbroić się w ciepłe ubrania!

Czy w ferie 2023 będzie śnieg? Jaka pogoda w ferie zimowe?

Jak wypadają Święta Bożego Narodzenia?

W roku 2022 Święta Bożego Narodzenia nie będą skutkowały w wiele dni wolnych od zajęć dla uczniów oraz pracowników. Wigilia odbędzie się w sobotę, co oznacza, że 26 grudnia wypadnie w poniedziałek. Dla osób pracujących daje to tylko jeden dzień więcej wolnego od obowiązków!

Sonda
Liczysz na opady śniegu w święta?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze