Pogoda na sierpień 2019. Kiedy będzie ciepło? Do Polski wrócą upały!

2019-08-04 20:25 A.D.
Gdynia
Autor: East News / WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sierpień to już ostatni miesiąc wolnego dla uczniów. By cieszyć się nim w pełni potrzeba nie tylko czasu. Jeśli dopisze nam pogoda, będziemy mogli prawdziwie świętować ostatnie tygodnie lata. Wielu z nas zaplanowało również wtedy urlop lub inne ważne wydarzenia z życia. Jaka będzie pogoda w sierpniu 2019? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

Ładna pogoda to jeden z najważniejszych czynników udanych wakacji. Czy w sierpniu 2019 będzie ciepło? Na to pytanie odpowiedź chcieliby poznać z pewnością wszyscy, którzy zaplanowali na ten miesiąc swój urlop. Ostatnie tygodnie wakacji chcemy spędzić jak najaktywniej, zanim znowu będziemy musieli włożyć ciepłe swetry i kurtki. Jaka będzie pogoda w sierpniu 2019? Zapowiada się prawdziwy powrót upalnego lata! 

Zobacz też: Te gwiazdy zrobiły wielką karierę po udziale w The Voice of Poland! [GALERIA]

Pogoda na sierpień 2019 - czy będzie ciepło? 

W sierpniu znów uderzy w nas prawdziwa fala gorąca. Na terenie całego kraju odnotujemy rekordowe temperatury w tym roku! Termometry wskazywać będą od 26 do nawet 33 stopni! Szczególnie we znaki da nam się podoba na samym początku miesiąca. 

Pogoda na sierpień 2019 - burze w Polsce. Gdzie zagrzmi? 

Przy tak wysokiej temperaturze nie powinniśmy dziwić się nadejściu burz. Szczególnie mocno zagrzmi w południowej i centralnej Polsce. Deszczowi towarzyszyć będzie również wyjątkowo silny wiatr. Miejscami mogą zdarzyć się również opady gradu! 

Najnowsze