Pogoda na sierpień 2018 - prognoza długoterminowa. Jaka pogoda w sierpniu w Polsce?

2018-07-12 15:32
Pogoda na sierpień 2018 - prognoza długoterminowa. Jaka pogoda w sierpniu w Polsce?
Autor: fot. Gerard/Reporter?REPORTER Sierpień

Jaka pogoda czeka nas w drugim miesiącu wakacji? Na ESKA.pl poznacie długoterminową prognozę na sierpień 2018.

Pogoda na sierpień 2018 interesuje wszystkich, którzy planują wypoczynek w drugim miesiącu tegorocznych wakacji. Czy w sierpniu będziemy mieliu upały? A może miesiąc upłynie pod znakiem burz? By dowiedzieć się, jaka będzie pogoda w sierpniu w Polsce, zajrzyjcie do naszej prognozy długoterminowej.

Prognoza długoterminowa na sierpień 2018

Pogoda na sierpień 2018 będzie bardziej przewidywalna niż w lipcu, w którym na zmianę mielismy upały i ochłodzenia. Przez większość dni drugiego miesiąca wakacji ma być słonecznie. Najwyższe, sięgające 30 stopni Celsjusza średnie temperatury, wystąpią na północy kraju. To dobra wiadomość dla wypoczywających nad morzem.

Wakacje 2018 - do tych krajów nie jedźcie!

Ciepło będzie też w pasie centralnym, a na południu słupki termometrów pokazywać będą temperatury około 25 stopni. Burze w całym kraju będą rzadsze. Należy jednak pamiętać, że zmienne warunki pogodowe w lato to coś normalnego. Na wszelki wypadek nie chowajmy więc parasoli do szafy.

Pogoda na sierpień 2018 - Warszawa

Jaka będzie pogoda w sierpniu w Warszawie? Mieszkańcy stolicy mogą się spodziewać upałów. Średnie temperatury będą się przez cały miesiąc wachać od 24 do 28 stopni celsjusza. Deszcze będą bardzo rzadkie.

Gdzie jest burza? Jak sprawdzić, czy czeka nas deszcz?

Pogoda na sierpień 2018 - Zakopane

Pogoda w Zakopanem na sierpień 2018 też będzie piękna. Górska stolica Polski będzie się cieszyła słońcem i ciepłem. Średnie temperatury będą się utrzymywały mniej więcej na poziomie 23 stopni. Wakacje w górach mogą więc być udane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze