OWF

i

Autor: Maciej Luczniewski/REPORTER

Prognoza pogody

Pogoda na Orange Warsaw Festival 2023 rozczaruje. Nadchodzą przymrozki i arktyczne powietrze!

2023-06-18 17:02

Liczyliście na to, że letnia aura utrzyma się w trakcie OWF 2023? Nic bardziej mylnego. Przed nami naprawdę chłodny weekend, podczas którego mogą wystąpić przymrozki oraz porywisty wiatr. Po okresie ocieplenia nie pozostanie nawet ślad. Na horyzoncie nie tylko ochłodzenie, ale także opady deszczu.

Prognoza pogody na Orange Warsaw Festival 2023 nie napawa optymizmem. Fani muzycznych wrażeń powinni przygotować się na mocny spadek temperatury oraz wiatr. Najbliższy weekend ma być chłodniejszy, niż ostatnie dni, które rozpieszczały nas wysokimi temperaturami i ciepłymi promieniami słońca. Wszystko ze względu na to, że do Polski napłynie powietrze pochodzenia arktycznego, które może pokrzyżować plany tysięcy Polaków. W festiwalowy weekend warto pamiętać o tym, by wziąć ze sobą ciepłe ubrania i kurtkę przeciwdeszczową. Prognoza pogody na OWF 2023 przewiduje, że 2-3 czerwca mogą wystąpić nie tylko lokalne opady deszczu, ale również wiatr z kierunków północnych.

Pogoda w czerwcu 2023 pokrzyżuje plany plażowiczów. Możliwe nawet przymrozki!

Cztery osiemnastki w moim .... | Dokończ Piosenkę 15 #Club2020 #Flowers

Orange Warsaw Festival 2023 - pogoda

Pogoda na Orange Warsaw Festival 2023 sugeruje, że piątkowy wieczór będzie naprawdę zimny! W niemal w całym kraju temperatura, przy gruncie, może spaść do około 0 st.C. IMGW wydał ostrzeżenia 1. stopnia dotyczące spadku temperatury niemal w połowie naszego kraju. Wiatr będzie umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków północnych. Warto jednak pamiętać, że Tor Wyścigów Konnych Służewiec, należy do miejsc, w których może on być zdecydowanie bardziej odczuwalny. Wszystko ze względu na dużą powierzchnię, na której nie sposób znaleźć wysokie budynki i drzewa, które mogłyby nas uchronić przed podmuchami wiatru. Z kolei w sobotę 3 czerwca termometry pokażą maksymalnie 17 st.C. w południe. Około godziny 21, kiedy na scenę wejdzie Ellie Goulding, temperatura wyniesie tylko 12 st.C. Podczas występu Martina Garrixa będzie jeszcze zimniej. Wówczas termometry pokażą o 2 st.C. mniej. Co więcej, festiwalowicze powinni przygotować się na opady deszczu. Choć będą one niewielkie, to warto zabrać ze sobą bluzę lub kurtkę przeciwdeszczową.

Upały w Polsce 2023 - dokładna data. To wtedy afrykańskie ciepło uderzy w Polskę!