Pogoda na LIPIEC i SIERPIEŃ 2018 - jaka pogoda na lato w Polsce?

2018-07-01 20:33
Pogoda na LIPIEC i SIERPIEŃ 2018 - jaka pogoda na lato 2018 w Polsce?
Autor: Fot. Pawel Oleszczuk/ East News

Jaka pogoda w lipcu i sierpniu w Polsce? Prognozy pogody są już znane i przedstawiamy je na ESKA.pl

Pogoda na lipiec i sierpień 2018 - jaka prognoza pogody na lato w Polsce? Wiele osób szuka odpowiedzi na to pytanie ze względu na zaplanowanie urlopu. Kiedy najlepiej wyjechać nad polskie morze lub w góry? Jaka pogoda w lipcu i sierpniu w Polsce? Okazuje się, że przez całe dwa miesiące częściej będzie świecić słońce niż padać deszcz. Prognoza pogody na wakacje jest bardzo optymistyczna, bo według meteorologów rekordy temperatur mogą zostać pobite.

Pogoda na lipiec 2018 - jaka pogoda w Polsce?

Jaka pogoda w lipcu 2018? Na terenie całego kraju dużo słońca i wysokie temperatury. W centrum Polski od 23 do 29 stopni Celsjusza. Jak informują synoptycy, tylko na początku miesiąca spodziewane są niższe temperatury i przelotne opady deszczu. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, tu od 24-32 stopni. W ciągu dnia upały, które wieczorem mogą przyciągnąć nad nasz kraj gwałtowne burze i wichury. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej z pewnością kilka razy wyda ostrzeżenia pogodowe. 

Pogoda na sierpień 2018 - jaka prognoza w Polsce?

Jaka pogoda w sierpniu 2018? Wiele osób uważa, że to właśnie ten miesiąc jest najlepszy na urlop. Pogoda w tym roku będzie dopisywać wszystkim, którzy wybiorą się w góry lub nad morze. W Trójmieście od 21-29 stopni Celsjusza, a w Zakopanem 22-27 stopni Celsjusza. Nad Bałtykiem zapowiadane są opady deszczu - te wystąpią w okolicach 25 sierpnia.

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze