Pogoda na lipiec 2020 - kiedy powrót ciepła? Czy będą upały?

2020-07-18 10:28 MK
Termometr
Autor: GERARD/REPORTER

Podczas gdy na zachodzie Europy mieszkańcy mają do czynienia z bardzo wysokimi temperaturami, w Polsce zapanowało znaczne ochłodzenie. Wiele osób zastanawia się, czy w lipcu będzie jeszcze można liczyć na powrót typowych dla lata temperatur. Sprawdźcie na ESKA.pl, kiedy można spodziewać się ponownej fali ciepła i kiedy najlepiej zaplanować urlop.

Pogoda na lipiec 2020 to kwestia, która interesuje wszystkich tych, którzy mają w planach zorganizowanie wakacyjnego urlopu i nie tylko. Po bardzo ciepłym czerwcu, początek lipca przyniósł znaczne ochłodzenie. I choć 10 lipca ponownie mogliśmy zauważyć na termometrach prawie 30 stopni Celsjusza, już następnego dnia przywitał nas spadek temperatury i deszcze. Czy możemy liczyć na to, że drugi tydzień lipca będzie obfitował w bardziej wakacyjną pogodę?

Lipiec to dla wielu ludzi najbardziej wyczekiwany miesiąc w roku. To właśnie wtedy planowanych jest najwięcej urlopów. W tym roku pogoda w Polsce, w przeciwieństwie do tej panującej w Hiszpanii czy w Portugalii, niestety nie sprzyja opalaniu się czy wypoczynkowi w plenerze. Na ESKA.pl sprawdzamy, czy termometry wskażą jeszcze ponad 25 stopni Celsjusza, a jeśli tak, to kiedy.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pogoda lipiec 2020

Dla wszystkich tych, którzy zaplanowali urlopy między 13 a 26 lipca, nie mamy dobrych wiadomości. Niestety, przez najbliższe dwa tygodnie utrzymywać się będzie znacznie niższe temperatury, niż te z końca czerwca. Dopiero w ostatnim tygodniu lipca można liczyć na ponowne ocieplenie. Według prognoz synoptyków, termometry mogą wtedy ponownie wskazywać nawet 30 stopni Celsjusza.

Najnowsze