Pogoda na długi weekend listopadowy 2022. Znamy prognozy na dni wolne od pracy

2022-11-07 16:05
Jesień
Autor: Pixabay

Listopadowy długi weekend za pasem. W związku z wypadającym w piątek Świętem Niepodległości Polacy mogą liczyć na aż trzy dni odpoczynku od pracy i zajęć dydaktycznych w szkołach. Z pewnością wielu z was będzie chciało wykorzystać ten czas aktywnie. Sprawdzamy pogodę na długi weekend 11-13 listopada i prezentujemy ją na stronie.

Spis treści

  1. Pogoda na długi weekend listopad 2022

Pogoda na długi weekend listopadowy 2022 zastanawia wszystkich, którzy chcą spędzić ten czas aktywnie, na przykład na wyjeździe poza miejsce zamieszkania. Zgodnie z obowiązującą w Polsce ustawą w kalendarzu możemy wyróżnić trzynaście dni wolnych od pracy i zajęć dydaktycznych. Często są to święta kościelne, jednak nie brakuje też uroczystości patriotycznych o szczególnej randze. To grona najważniejszych rocznic należy ta obchodzona co roku 11 listopada. To właśnie tego dnia, w 1918 roku, Polska odzyskała niepodległość po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy. W tym roku 11 listopada wypada bardzo korzystnie dla wszystkich chcących cieszyć się dłuższą chwilą odpoczynku od pracy i szkoły, bo w piątek. Aby jak najlepiej zaplanować sobie wypoczynek, warto już teraz sprawdzić prognozy pogody na weekend 11-13 listopada. Aura zapowiada się wyjątkowo korzystnie!

Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Atak ZIMY jeszcze w tym miesiącu?!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Pogoda na długi weekend listopad 2022

Najnowsze prognozy pogody na długi weekend listopadowy napawają optymizmem. Jak wskazują synoptycy, piątek 11 listopada i sobota 12 listopada mają obfitować w wyższe temperatury, na poziomie 13 i 14 stopni. Nieco gorzej prezentuje się prognoza pogody na niedzielę. W ostatnim dniu długiego weekendu zacznie się ochładzać, a wskaźniki na termometrach pokażą wartości na poziomie poniżej 10 stopni.

Sonda
Czy sprawdzasz prognozy pogody?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze