Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Atak ZIMY jeszcze w tym miesiącu?!

2022-11-07 15:39
Śnieg na drodze
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Po złotej jesieni nie ma już śladu. W ostatnich dniach odczuliśmy ochłodzenie, a synoptycy przewidują, że przed nami kolejne spadki temperatur. Według publikowanych przez ekspertów pogodowych prognoz w najbliższych tygodniach czekają nas pierwsze w tym roku opady śniegu. Sprawdźcie, na kiedy datowane jest załamanie pogody. Atak zimy nadchodzi?

Spis treści

  1. Atak zimy w listopadzie?!

Pierwszy śnieg w listopadzie 2022?! Najnowsze prognozy pogody nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Pogoda w Polsce stale się zmienia. Po dość ciepłym przełomie października i listopada synoptycy zapowiedzieli odczuwalne zmiany. Temperatura spadła, jednak, jak sugerują eksperci, w okolicach długiego weekendu możliwy jest jej wzrost. Prognozy długoterminowe na listopad 2022 sugerują jednak, że ocieplenie nie utrzyma się długo. Czy w kolejnych tygodniach czeka nas atak zimy? Dostępne modele, w oparciu o które powstają prognozy pogody, jasno pokazują, że przed nami pierwsze w tym roku opady śniegu. Synoptycy wskazali nawet konkretną datę, kiedy możemy spodziewać się białego puchu. Chociaż pierwszy śnieg spadł w górach we wrześniu tego roku, tym razem poprószy także w innych regionach naszego kraju.

Tego dnia spadnie pierwszy śnieg! Synoptycy wskazali KONKRETNĄ datę

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Atak zimy w listopadzie?!

Synoptycy wskazują, że na wschodzie Polski spadnie śnieg. Najprawdopodobniej wydarzy się to 15 i 16 listopada. Eksperci podkreślają jednak, żeby nie wpadać w panikę. Atak zimy to zdecydowanie zbyt mocne określenie na to, co nas czeka. W kolejnych dniach opady śniegu zostaną zastąpione deszczem. Do 15 listopada biały puch będzie występować jedynie w Tatrach. 

Sonda
Boisz się nadejścia tegorocznej zimy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze