Pogoda na długi weekend 11-13.11.2022. To koniec złotej jesieni?

2022-11-10 10:36
Pogoda na listopad 2022
Autor: Unsplash.com/Hannah Domsic

Pogoda w najbliższy weekend nie będzie nas rozpieszczać. Napływające zimne powietrze przypomni nam, że zima jest już coraz bliżej. Choć słońce pozostanie z nami jeszcze na kilka dni, to niskie temperatury i wiatr mogą być naprawdę dokuczliwe.

Prognoza pogody na długi weekend 11-13.11.2022 zwiastuje koniec polskiej, złotej jesieni. Pogoda w długi listopadowy weekend przypomni nam, że wielkimi krokami zbliża się zima. Nic dziwnego, że zastanawiacie się, jaka będzie pogoda w weekend 11 listopada. Sporo osób zaplanowało wyjazdy na długi weekend i liczy na to, że uda im się złapać ostatnie promienie słońca. Choć opady będą niewielkie, to prognoza na 11-13 listopada 2022 sugeruje, że powinniśmy przygotować się na napływ zimnego, wilgotnego powietrza. Warto wyciągnąć z szafy ciepłe kurtki. Nie zapomnijcie również o czapkach i szalikach. W taką pogodę łatwo o przeziębienie.

Pogoda długoterminowa na listopad 2022 - śnieg w prognozie! Jaki będzie listopad?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Prognoza pogody: 11-13 listopada 2022

Prognoza pogody na 11-14 listopada 2022 wskazuje, że w większości miejsc w Polsce temperatury nie przekroczą 12 st. C. We wschodniej części kraju, rano i wieczorem, termometry pokażą nie więcej niż 6 st. C. W trakcie dnia temperatura wzrośnie maksymalnie do 10 st. C. Na zachodzie będzie nieco cieplej. W piątek 11 listopada termometry pokażą 12 st. C. w sobotę i niedzielę temperatura spadnie do 10 st. powyżej zera. Mieszkańcy północnych części Polski również powinni być zadowoleni z pogody. Temperatury będą oscylować w okolicy 12 st. C. Jednak wilgotne powietrze może sprawić, że temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa. Z kolei w południowych częściach Polski będzie naprawdę pogodnie. Termometry pokażą około 12 st. C., jednak mieszkańcy tych rejonów naszego kraju będą mogli cieszyć się słoneczną aurą. Pogoda na weekend 11-14 listopada 2022 sugeruje, że będzie naprawdę słonecznie!

Karnawał 2023 - kiedy się zaczyna i ile trwa? [DATA, TERMIN]

Pogoda na listopad - jak będzie 11-13 listopada 2022?

Choć sobota będzie należała do dni z niemal całkowitym zachmurzeniem, to w piątek i niedzielę możemy liczyć na odrobinę słońca i przejaśnień. Przez Polskę przejdzie front, który przyniesie chłodne powietrze. Opady deszczy, choć niewielkie, 11 listopada mogą wystąpić niemal w całym kraju.

Sonda
Jesień 2022 - czy lubisz tę porę roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze